Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNASzkolenie ISO 9001 prowadzone przez profesjonalistów


ISO 9001 to znana na całym świecie norma jakościowa. Została opracowana i opublikowana przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną, aby pomóc organizacjom na całym świecie w zapewnieniu wysokiej jakości produktów, usług i procesów. Określa ona wymagania, które muszą być dopełnione, aby uzyskać w pełni sprawny system zarządzania jakością. Dzięki temu oferta spełnia oczekiwania klientów.

Jednym z wyznaczników tej normy jest określenie kontekstu organizacji. Obejmuje on czynniki wewnętrzne, takie jak dostępne zasoby i historia firmy, a także otoczenie, w którym działa. Innymi słowy, są to wszystkie czynniki, które oddziałują na biznes. Norma ISO 9001 wymaga od kierownictwa zaangażowania się we wszystkie aspekty systemu zarządzania jakością. Jest ono odpowiedzialne za jego stosowanie , a także za jego skuteczność i efektywność procesów.

Osoby zajmujące się zarządzaniem w danej organizacji powinny:

  • ustanowić cele i zadania firmy,

  • zadbać o zapewnienie odpowiednich zasobów umożliwiających skuteczne wdrożenie, działanie i utrzymanie SZJ,

  • reagować na problemy pojawiające się w ramach systemu jakości.

Żeby poprawnie interpretować wszystkie wymagania stawiane przez tę właśnie normę, poleca się wzięcie udziału w odpowiednim szkoleniu. Na stronie internetowej proqual.pl zostało opisane przedsiębiorstwo, które zajmuje się organizacją tego typu kursów. Szkolenie ISO 9001 jest prowadzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Może odbywać się zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Poza tym firma organizuje wiele innych form doskonalenia zawodowego, w tym kursy stworzone dla osób pełniących funkcje zarządzające. W razie pytań wystarczy skontaktować się z przedstawicielami ośrodka.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://proqual.pl/
Numer telefonu: +48713551808
Miejscowość: Wrocław
Adres: Ostrowskiego 30
Kod pocztowy: 53-238

Firma została dodana: 2022-12-21
Źródła:
https://proqual.pl/szkolenie/iso-90012015-auditor-wewnetrzny-2/Autor wpisu: Emilia Baranowska


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. Słonimskiego 1, 50304 Wrocław
NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
Windy24h Andrzej Czarnecki
ul. Karczówek 42, 05480 Karczew