Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Doma PakRozwiązanie eko - torby papierowe


Wdrażanie rozwiązań, które są nie tylko efektywne, ale także przyjazne dla środowiska, to obecnie kierunek działań podejmowanych przez wiele firm reprezentujących różne sektory. Priorytetem jest odejście od korzystania z tworzyw sztucznych jako trudnych do ponownego przetworzenia i zaśmiecających planetę. 

Zapotrzebowanie rynkowe na produkty biodegradowalne dostrzegają od lat pracownicy firmy Doma Pak. Starając się mu sprostać, przygotowali ofertę, której podstawa to różnej wielkości torby papierowe. Dzięki opcji ich personalizacji można takie opakowania bezproblemowo oraz niskim kosztem dostosować do wymogów każdego biznesu, także reprezentującego tak wymagające branże, jak chociażby spożywcza. Prototyp klient dostarcza sam bądź też może zlecić jego wykonanie kadrze realizatora. Dostawca ze swojej strony gwarantuje, że do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Pracownicy przede wszystkim słuchają, jakie oczekiwania ma zamawiający i dokładają wszelkich starań, by zaproponować rozwiązania mieszczące się w założonym budżecie oraz zgodne z przedstawionym zakresem. Dodatkowo zapewniają, że dużą uwagę przywiązują do terminowości, więc klient otrzyma swoje zamówienie w ustalonym czasie, bez konieczności czekania na dosyłkę. Proces wyrabiania torebek i ich zadrukowania jest w pełni zautomatyzowany, co zapewnia oczekiwaną powtarzalność.

Eko torby mają szerokie zastosowanie. Łatwo je wykorzystać jako element reklamy. Powierzchnia papierowego opakowania zawierającego gadżety promocyjne także może stanowić miejsce na publikację logo przedsiębiorcy lub inne, ważne treści, jak chociażby dane kontaktowe. Nadruk jest tani, a realizator daje gwarancję, że dostarczy żądaną ilość sztuk stanowiących perfekcyjne odwzorowanie zatwierdzonego prototypu. Torebki mogą mieć różną wielkość, szerokość oraz kolor. Są wystarczająco wytrzymałe, by utrzymać ciężar szklanej butelki z płynem w środku. Ich wartym podkreślenia atutem jest z pewnością fakt, że prezentują się znacznie bardziej estetycznie i stylowo niż opakowania z tworzywa sztucznego. 

Firma zachęca do odwiedzenia strony i zapoznania się z dotychczas wykonanymi realizacjami. Przedstawione propozycje mogą z powodzeniem posłużyć jako źródło inspiracji, na ich podstawie można też opracować własną koncepcję wykorzystania dostępnej powierzchni. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.domapak.com/
Numer telefonu: +48 600-027-402
Miejscowość: Mysłowice
Adres: Bratków 40
Kod pocztowy: 41-400

Firma została dodana: 2022-12-23
Źródła:
https://www.domapak.com/torby-papierowe/
https://www.ekologia.pl/
https://www.zielonalekcja.pl/ekologia-co-to-jest-ekologia-i-czym-sie-zajmuje/


Autor wpisu: Klara Jabłońska


Podobne Firmy

KDME Maciej Zaremba
ul. Podkępie 4, 43512 Bestwina
alkomaty-sklep.eu
ul. Raciborska 394, 44280 Rydułtowy
Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. Emilii Plater 18a, 43300 Bielsko-Biała