Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

BIFAMNa czym polega inteligentne sterowanie budynkiem?


Do inteligentnych domów zalicza się nowoczesne obiekty, wyposażane w niezawodne systemy automatyki, przekładające się na komfort lokatorów. Zmniejszają one ryzyko włamania pod nieobecność właścicieli i umożliwiają automatyczne sterowanie budynkiem, w tym oświetleniem czy ogrzewaniem. Nieruchomości tego typu wyposaża się z reguły w monitoring, na który składają się kamery, nagrywające obrazy niezależnie od warunków oświetleniowych. Umieszcza się je we wnętrzach lub na zewnątrz, przykładowo obok drzwi wejściowych bądź bram wjazdowych. Właściciele inteligentnych domów kontrolują je przy użyciu aplikacji instalowanych na smartfony, co oznacza, że wystarczy dostęp do internetu, by móc zarządzać poszczególnymi parametrami, z dowolnego miejsca na świecie.

Korzystanie z licznych funkcji, jakie zapewniają opisywane systemy, jest intuicyjne, co stanowi dużą zaletę. Potwierdzają to przedstawiciele przedsiębiorstwa Bifam, specjalizujący się w inteligentnym sterowaniu budynkami. Proponują oni sprawdzone systemy, znajdujące zastosowanie w obiektach o różnym metrażu, które wpływają zarówno na komfort, jak i bezpieczeństwo lokatorów. Ich wdrażanie nie wymaga przeprowadzania generalnego remontu, w tym kucia ścian czy instalowania nowego okablowania. Interesują się nimi zarówno klienci przygotowujący się do budowy domu, jak i osoby, które już w nim mieszkają.

Zainteresowanie wzbudza między innymi oświetlenie smart, na które składają się diody LED, komunikujące się dzięki podłączeniu do sieci Wi-Fi, co umożliwia zdalne sterowanie światłem z dowolnego miejsca w obiekcie. Niektórzy decydują się też na inteligentne ogrzewanie. Przydaje się ono osobom chcącym uchronić się przed powrotem do wyziębionego domu lub przed włączaniem kaloryferów na cały dzień, pod ich nieobecność.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://bifam.pl
Numer telefonu: 667774436
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Wojskiego 28
Kod pocztowy: 80-119

Firma została dodana: 2023-01-10
Źródła:
https://bifam.pl/inteligentny-dom/oferta-inteligentny-dom/zdalne-sterowanie-budynkiem/Autor wpisu: Borys Gajewski


Podobne Firmy

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. Głowackiego 111, 82200 Malbork
Bysewo – Salony Okien
ul. Trakt św. Wojciecha 57, 80043 Gdańsk
Gamar sp. z o.o. s.k.
ul. Świerkowa 13, 83130 Pelplin