Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

AGCO Sp. z o.o.Ciągniki – na co zwrócić uwagę podczas zakupów?


Jednym z urządzeń, którego nie może zabraknąć w żadnych gospodarstwie, niezależnie od jego wielkości i rodzaju uprawianych roślin, jest ciągnik. Tego typu maszyna, wyposażona w dobrej jakości osprzęt nadaje się do różnych prac rolnych oraz porządkowych, z tego względu warto zainwestować w sprawdzony sprzęt od renomowanego producenta. Jak wybrać najlepszy traktor?

Na samym początku należy zwrócić uwagę na moc maszyny. Dobór odpowiedniego modelu zależy głównie od wielkości terenu, na którym sprzęt będzie wykorzystywany. Warto wiedzieć, że najprostszym sposobem na szybkie wyliczenie mocy jest skorzystanie z karty technologicznej. Dokument zawiera informacje związane z rodzajem prowadzonej na danym polu działalności i liczbą dni roboczych niezbędnych do jej przeprowadzenia. Na tej podstawie ustala się klasę siły uciągu. Warto zainwestować w ciągnik, który ma 10-20% większą moc niż potrzebna. Jest to dobre zabezpieczenie w sytuacji, gdy rolnik jest zmuszony do pracy w niekorzystnych warunkach pogodowych. Jednocześnie zakup urządzenia o większej mocy sprawi, że będzie można z niego korzystać również w przypadku, gdy gospodarstwo się rozwinie, zwiększy produkcję. Dodatkowo istotny jest również rodzaj gleby. Im bardziej zwięzła ziemia, tym mocniejsza maszyna jest potrzebna.

Następnie należy zastanowić się nad wyposażeniem, które ma mieć maszyna. Jednym z ważnych elementów są dobrej jakości amortyzatory, które zapewnią operatorowi komfort. Warto zwrócić uwagę również na to, czy model ma klimatyzację i podgrzewane siedzenia. Klimatyzator pozwoli na pracę w czasie upałów, a ogrzewanie sprawi, że urządzenie będzie można wykorzystać w zimie do odśnieżania dróg. Ponadto należy sprawdzić, jakie jest zużycie paliwa danego traktora oraz czy producent oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wysokiej klasy, funkcjonalne ciągniki oferuje firma Valtra. Przedsiębiorstwo ma rozbudowany asortyment, który zawiera maszyny o różnych parametrach, więc każdy klient bez większego problemu znajdzie egzemplarz, który spełni wszelkie wymagania. Wszystkie modele są dostępne w kilku pakietach zawierających dodatkowe elementy wyposażenia lub oprogramowanie. Dla firmy pracują wysoko wykwalifikowani fachowcy, którzy pomogą w doborze ciągnika oraz osprzętu. Przedsiębiorstwo szybko realizuje zamówienia.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.valtra.pl/
Numer telefonu: 61 662 90 50
Miejscowość: Paczkowo
Adres: Poznańska 5
Kod pocztowy: 62-021

Firma została dodana: 2023-01-14
Źródła:
https://www.valtra.pl/Autor wpisu: Borys Gajewski


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki