Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

ProdexpolDrewniana listwa przypodłogowa - gdzie się sprawdza?


Na wygląd wnętrz wpływają z pozoru nieistotne elementy, których wybór nie powinien być przypadkowy. Zalicza się do nich listwy przypodłogowe, odgrywające istotną rolę w każdym pomieszczeniu. Służą bowiem do maskowania niedoskonałości i przekładają się na większą atrakcyjność poszczególnych pokojów. Zainteresowani wybierają spośród modeli o różnej grubości i odcieniu, które można przycinać zgodnie ze swoimi preferencjami. Skutecznie zabezpieczają ściany przed zniszczeniami, przykładowo w trakcie sprzątania.

Listwy ukrywają także szczeliny dylatacyjne, powstałe na styku podłogi ze ścianą, a niekiedy nierówności znajdujące się na tego typu powierzchniach. Niektórzy nabywają je z myślą o maskowaniu kabli sieciowych bądź telewizyjnych, dzięki czemu pomieszczenia nie sprawiają wrażenia zabałaganionych. Kupujący zwracają uwagę przede wszystkim na wygląd, choć równie ważne są materiały użyte do produkcji, mające bezpośredni wpływ na trwałość opisywanych dodatków. Za najtańsze uznaje się tworzywa sztuczne, które czasami pękają.

Alternatywnym rozwiązaniem jest drewniana listwa przypodłogowa, która doskonale komponuje się z deskami tworzonymi z tego samego materiału. Odznacza się ekologicznym charakterem i niepodatnością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu rzadko nosi ślady użytkowania i nie wymaga wymiany. Drewno to ponadczasowy materiał, który nie wychodzi z mody i sprawdza się zarówno we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Sprzedażą drewnianych listew zajmują się pracownicy firmy Prodexpol, oferujący dodatki doskonałej jakości, które regularnie impregnowane, są chronione przed pojawianiem się grzybów czy pleśni. Listwy różnią się od siebie szerokością, a żadna z nich nie sprawia problemów w trakcie montażu. Sprawdzają się w pomieszczeniach, w których położono płytki, wykładziny, panele oraz parkiety i są praktyczną ozdobą wnętrz, zmniejszającą ryzyko gromadzenia się kurzu w szczelinach. Przedsiębiorstwo proponuje także drewniane podłogi, przykładowo z dębu, odznaczające się eleganckim wyglądem i niepodatnością na wgniecenia.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory