Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNAKiedy warto zdecydować się na użycie tonerowego druku cyfrowego?


Zastanawiając się, w jaki sposób wypromować swoją markę, aby nie wydawać na reklamę zbyt wiele, warto pomyśleć o odpowiednich opakowaniach czy naklejkach na produkty. Powinny one zostać stworzone przez osoby znające się nie tylko na grafice, ale także na marketingu i dysponujące odpowiednim sprzętem, w tym dopasowaną do potrzeb danego klienta metodą drukarską. Estetyczny, trwały i wyraźny druk w żywych kolorach pozwoli przyciągnąć uwagę i zainteresowanie danym produktem. Jeśli etykieta wyróżni go na półce sklepowej, zwiększy to sprzedaż oraz rozpoznawalność marki.

Producenci pragnący nawiązać współpracę z firmą mającą doświadczenie w zakresie tworzenia etykiet cyfrowych i personalizowania opakowań nie zawiodą się kooperacją a z firmą ze strony aniflex.pl. Jest to przedsiębiorstwo istniejące w branży od kilkunastu lat, które współpracuje z klientami z wielu branż, oferując im nie tylko samo wykonanie etykiet, ale także przygotowanie profesjonalnego projektu graficznego, opartego o badania rynku.

Firma ta stosuje dwa rodzaje druku dopasowanego do oczekiwań klientów i do wielkości zamawianych nakładów. Przy dużych zamówieniach opłacalny jest druk fleksograficzny, natomiast przy małych lub tych, gdzie zachodzi konieczność nanoszenia zmiennych danych na opakowaniu, odpowiedniejsza jest metoda cyfrowa. Jest ona prostsza, gdyż nie wymaga tworzenia skomplikowanych form drukarskich.

Druk cyfrowy tonerowy to optymalna technika zwłaszcza w projektach personalizowanych i cechujący się dużą zmiennością danych nanoszonych na poszczególne produkty. Pozwala on również stworzyć unikalny charakter etykiet oraz wybrać odpowiednie połączenia kolorystyczne w celu przyciągnięcia i utrzymania uwagi potencjalnego klienta.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://aniflex.pl/
Numer telefonu: (+48) 44 789 08 00
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Adres: Piaskowa 138
Kod pocztowy: 97-200

Firma została dodana: 2023-02-13
Źródła:
https://aniflex.pl/technologie/druk-cyfrowyAutor wpisu: Patryk Zalewski


Podobne Firmy

Communication Corner
ul. Henryka Sienkiewicza 72, 90318 Łódź
ARTFOL Sp. z o. o. s.k.
ul. ODDZIELNA 14, 97300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
megadrive.com.pl
ul. Różana 3, 98300 Wieluń