Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Rainbow System PolskaOdkurzacze Rainbow i ich charakterystyka


Urządzenia odkurzającej tej marki są znane ze swojego innowacyjnego i skutecznego systemu czyszczenia powietrza, który wykorzystuje wodę jako filtr. Zamiast tradycyjnego worka na kurz wykorzystują niewielki zbiornik wodny, gdzie kurz i inne zanieczyszczenia są zbierane i zatrzymywane.

W tego typu odkurzaczach powietrze zostaje wciągnięte przez szczotkę lub dyszę, a następnie zostaje przepuszczone przez pojemnik z wodą. Tam zatrzymują się wszystkie zanieczyszczenia. Następnie czyste powietrze zostaje uwolnione z powrotem do pomieszczenia. Te urządzenia usuwają z powietrza nie tylko zanieczyszczenia stałe, w tym kurz i pył, ale także wiele innych szkodliwych elementów, takich jak bakterie, wirusy, grzyby, alergeny i inne niepożądane cząstki unoszące się w powietrzu. Odkurzacze Rainbow są również wyposażone w wiele akcesoriów i dodatkowych funkcji, które umożliwiają jeszcze lepsze dbanie o czystość w domu. Należy do nich między innymi opcja nawilżania powietrza lub dyfuzja wybranego zapachu. Zaletą urządzeń jest również łatwość obsługi, w tym niezwykle szybkie przełączanie trybów działania oraz łatwa zmiana końcówek.

Każdy model został wyposażony w zwrotne kółka, które ułatwiają manewrowanie wózkiem. Dodatkowe wyposażenie stanowi gumowany zderzak chroniący przed zderzeniem z meblami lub ścianą. Urządzenie ma również wbudowane specjalne reflektory LED, dzięki czemu można korzystać z niego, nawet wieczorem. Producent zadbał o to, aby czyszczenie było zawsze efektywne, a to dzięki umieszczeniu specjalnego obrotowego wałka Power Nozzle. Składa się on z krążących szczotek Active-Edge, które niezwykle skutecznie czyszczą nawet trudno dostępne miejsca, w tym zabrudzenia znajdujące się wzdłuż listew przypodłogowych. Odkurzacz można wykorzystać do czyszczenia dywanów, podłóg twardych, mebli tapicerowanych, drzwi oraz okien. Jest to urządzenie bezworkowe, dzięki czemu użytkownicy nie muszą ponosić dodatkowych kosztów związanych z zakupem worków i nie marnują miejsca w szafkach na ich przechowywanie.

Chcąc zakupić tego typu urządzenie, wystarczy udać się na stronę internetową rainbowsystem.com.pl. Producent zapewnia atrakcyjne ceny, a także udziela profesjonalnego doradztwa w wyborze odpowiedniego modelu.  Na stronie można zapoznać się również z pozostałymi właściwościami tych urządzeń, a także dokonać zakupu jednego z nich.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://rainbowsystem.com.pl/
Numer telefonu: (22) 833 76 25
Miejscowość: Warszawa
Adres: Samuela Twardowskiego 11
Kod pocztowy: 01-643

Firma została dodana: 2023-03-25
Źródła:
https://rainbowsystem.com.pl/products/odkurzacz-rainbow/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Odkurzacz


Autor wpisu: Natan Borkowski


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory