Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

techpro.plZacieraczki do betonu - elektryczne czy ręczne?


Bardzo ważnym etapem prac wykończeniowych jest odpowiednie wypoziomowanie podłóg. W celu uzyskania perfekcyjnie równej nawierzchni konieczne jest spełnienie kilku ważnych zasad. Podstawą jest dysponowanie właściwym sprzętem pozwalającym na szybkie rozprowadzenie warstwy mieszanki cementu, by uzyskana w ten sposób powłoka tworzyła ze ścianami kąt prosty. Następnie należy zadbać o pozbycie się wszelkich nierówności widocznych po zastygnięciu betonu. 

Maszyny umożliwiające wykonanie wylewki we własnym zakresie, bez konieczności opłacania ekipy wykończeniowej, są dostępne w ofercie przedstawionej na stronie internetowej techpro.pl. Niezbędne zwłaszcza przy poziomowaniu znacznych powierzchni są z pewnością różnego rodzaju zacieraczki. W sklepie online istnieje możliwość ich nabycia lub wypożyczenia w dobrej cenie. Wszystkie modele są fabrycznie nowe i pochodzą od uznanych na rynku producentów dających gwarancję na swój towar. Urządzenia pod wynajem są regularnie serwisowane, aby zapewnić bezproblemową pracę bez kosztownych przestojów.

Wiele osób preferuje ręczne zacieraczki do betonu, a nie elektryczne, gdyż pierwsza wersja daje większą dokładność, zwłaszcza we wszelkiego rodzaju skosach czy narożnikach. Maszyny na prąd działają wydajniej na dużych połaciach powierzchni. Świetnie sprawdzają się przy remoncie pomieszczeń o sporym metrażu. Dzięki temu, że cała konstrukcja stanowi niejako przedłużenie ręki poprzez zastosowanie sporej długości wysięgnika, operowanie urządzeniem nie stanowi obciążenia dla ciała, nie wymaga też pochylania się czy przyjmowania innej, niekomfortowej pozycji. Zasięg zacieraczki umożliwia pozbycie się w krótkim czasie nierówności w obrębie kilku metrów kwadratowych od osoby trzymającej sprzęt. 

Dostawca zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą sprzedaży i najmu osoby prywatne i przedstawicieli biznesowych zainteresowanych podjęciem stałej współpracy. Proponowane maszyny można użytkować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, korzystając z agregatów.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://techpro.pl/
Numer telefonu: +48604122580
Miejscowość: Kielce
Adres: Krakowska 290
Kod pocztowy: 25-801

Firma została dodana: 2023-04-17
Źródła:
https://techpro.pl/zacieraczki-samojezdneAutor wpisu: Nataniel Duda


Podobne Firmy

EKO-FILTR Zbigniew Włudyga
ul. Pułaskiego 7, 26200 Końskie
Skypack Maszyny Pakujące
ul. Olszewskiego 36, 25-416 Kielce
chlodnicewody.pl
ul. Zbożowa 21, 25416 Kielce