Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Szarpnij SięSzarpak dla psa – do czego służy?


Pies powinien mieć dostęp do różnych zabawek, które zajmą jego czas podczas przebywania w domu lub będą pomocne w budowaniu więzi z opiekunem. Dobrym pomysłem jest zakup szarpaka. Czym się wyróżnia?

Zabawka może być wykorzystana jako jedno z akcesoriów szkoleniowych. Jej prawidłowe użytkowanie pomaga skupić uwagę zwierzęcia. Warto zaznaczyć, że szarpak nie jest przedmiotem do samodzielnej aktywności psa, więc po zakończonym treningu należy go schować. Ta zabawka powinna być formą nagrody, tak samo jak przysmaki.

Należy podkreślić, że szarpanie to również gra oparta na rywalizacji, która pozwala na nawiązanie bliższej relacji z czworonogiem. Reguły są proste, gdy zwierzęciu uda się wyrwać zabawkę, zadaniem opiekuna jest mu ją odebrać. Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo pupila, najlepiej unikat mocnych szarpnięć i płynnie poruszać zabawką w górę, dół oraz w kształcie ósemki.

Na stronie internetowej szarpnijsie.com można zamówić dobrej jakości szarpak dla psa. Asortyment jest rozbudowany i różnorodny, zawiera kilkanaście modeli, więc każdy klient znajdzie odpowiedni produkt dla swojego pupila. Oferta obejmuje egzemplarze wykonane z gęstej wełny owczej o średniej długości włosia, w wersji z piłeczką lub bez niej. Zapach naturalnego materiału szybko przyciągnie uwagę zwierzęcia. Warto zaznaczyć, że szarpak jest wzmocniony dodatkowymi szwami, więc nie zniszczy się nawet podczas intensywnej zabawy. Istnieje możliwość zamówienia egzemplarza z amortyzatorem, który sprawi, że zabawa będzie komfortowa dla opiekuna. Sklep sprzedaje także maty i kule węchowe, poroża do gryzienia, smycze, szelki oraz obroże.

Warto wybrać sprawdzoną firmę, która cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://szarpnijsie.com/
Numer telefonu: +48 886 603 652
Miejscowość: Knurów
Adres: Piłsudczyków 10B
Kod pocztowy: 44-196

Firma została dodana: 2023-04-19
Źródła:
https://szarpnijsie.com/kategoria-produktu/dlaszarpaczy/Autor wpisu: Radosław Lewandowski


Podobne Firmy

KDME Maciej Zaremba
ul. Podkępie 4, 43512 Bestwina
alkomaty-sklep.eu
ul. Raciborska 394, 44280 Rydułtowy
Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. Emilii Plater 18a, 43300 Bielsko-Biała