Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

TreeDentalStomatolog w Gnieźnie • http://treedental.pl/


Nikt nie lubi wizyt u dentysty. Na samą myśl o borowaniu niektórych ogarnia panika. Warto przełamać strach i znaleźć gabinet stomatologiczny, do którego będzie się chętnie wracało. Regularne wizyty u dentysty mogą sprawić, że wcale nie będzie potrzebne borowanie czy ekstrakcja zębów. Czasami jednak zęby psują się z przyczyn niezależnych od pacjenta, są to choroby nowotworowe, różne stany zapalne czy też parodontoza. Wizyta w gabinecie stomatologicznym jest wtedy nieodzowna.

Jakie zabiegi przeprowadza stomatolog, który w Gnieźnie ma swój gabinet? Tego można dowiedzieć się na treedental.pl, to m.in.:

  • zabiegi stomatologii zachowawczej - profilaktyka próchnicy i leczenie ubytków
  • zabiegi chirurgii stomatologicznej - ekstrakcja i resekcja zębów
  • protetyka - korony, licówki, zatrzaski, mosty, protezy szkieletowe czy też naprawy protez
  • stomatologia dziecięca - wizyty adaptacyjne, lakierowanie i lakowanie zębów.

Podczas wizyt w gabinecie stomatologicznym można liczyć na miłą i przyjazną atmosferę, a zatrudnieni tam stomatolodzy chętnie odpowiadają pacjentom na wszystkie pytania dotyczące zakresu i kosztów leczenia. Dzieci zaś mogą skorzystać z wizyty adaptacyjnej, podczas której zapoznają się ze sprzętem stomatologicznym, oswajają się z lekarzem i gabinetem. Dzięki temu chętniej poddają się niezbędnym zabiegom stomatologicznym, takim jak fluoryzacja, lakowanie czy wypełnianie ubytków.

W gabinecie zatrudniona jest wysoce wykwalifikowana kadra lekarzy stomatologów i asystenci stomatologiczni. Na wizytę można zapisywać się online lub telefonicznie. Gabinet jest wyposażony w najnowszej generacji sprzęt oraz certyfikowane materiały stomatologiczne. Dzięki nowoczesnym urządzeniom jest możliwe leczenie kanałowe większości zębów, które do niedawna jeszcze kwalifikowały się tylko do usunięcia.

W ramach kosmetyki stomatologicznej można liczyć na zakładanie licówek kompozytowych, które sprawiają, że pacjenci odzyskują piękne lśniące zęby. Pacjenci mogą też liczyć na leczenie implantologiczne, które jest całkowicie bezpieczne. Dla większego komfortu zaś można zastosować pacjentom miejscowe znieczulenie.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://treedental.pl/
Numer telefonu: 570 555 966
Miejscowość: Gniezno
Adres: Józefa Bilskiego 2
Kod pocztowy: 62-200

Firma została dodana: 2019-04-22
Źródła:
http://treedental.pl/Autor wpisu: Maciej Kaźmierczak


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Gabinet Stomatologiczny Dent
ul. Ogrodowa 3, 61820 Poznań