Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Znicze KowalczykGdzie można znaleźć dobrej jakości knoty do zniczy?


Trudno wyobrazić sobie Święto Zmarłych bez zniczy. Jest to czas, kiedy nawet osoby rzadko odwiedzające groby swoich bliskich porządkują je i zapalają światełka mające ich upamiętnić. Jest to też okres, gdy wiele firm, a nawet osób prywatnych liczy na spory zarobek na tych artykułach. Producenci starają się sprostać oczekiwaniom i wytwarzają świece i lampiony w rozmaitych wzorach, kolorach i kształtach, dopasowując się do gustu i preferencji kupujących.

Pragnąc nawiązać kooperację z producentem zniczy, który ma bogate doświadczenie i dysponuje artykułami o wielu wzorach, wystarczy odwiedzić stronę zniczekowalczyk.com. Firma ta prowadzi swoją działalność w Tarnowie od kilkudziesięciu lat, kooperując z innymi producentami, dostawcami materiałów, sklepami, a także osobami prywatnymi. Tym pierwszym poleca zarówno pojemniki szklane, tuby plastikowe, masy parafinowe, jak rozmaite knoty do zniczy, pozostałym zaś gotowe wyroby o interesującym wzornictwie.

Oferta zniczy obejmuje artykuły:

  • szklane,
  • ceramiczne,
  • plastikowe,
  • elektryczne,
  • sezonowe.

Znajdą zatem w niej coś dla siebie osoby starające się nie szkodzić Planecie, jak i poszukujące najtańszych wyrobów. Sporym zainteresowaniem cieszą się znicze ceramiczne, gdyż są efektowne, stylowe i przyjazne środowisku.

Przedsiębiorstwo to dba o zadowolenie swoich klientów, dlatego otrzymuje od nich doskonałe referencje. Stara się, aby oferta była różnorodna i dopasowana do wielu gustów i oczekiwań. Jego specjaliści śledzą trendy w branży, aby asortyment zawsze był na czasie. 

Chcąc zatem dobrze zaopatrzyć swój sklep przed wszelkimi świętami, aby móc zaproponować klientom duży wybór zniczy, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem producenta i złożyć stosowne zamówienie.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.zniczekowalczyk.com/
Numer telefonu: 601500886
Miejscowość: Tarnów
Adres: Dojazd 14a
Kod pocztowy: 33-100

Firma została dodana: 2023-05-29
Źródła:
https://www.zniczekowalczyk.com/pl/oferta/knoty/Autor wpisu: Nataniel Duda


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
STUDIO GRAFICZNE DOBRY PROJEKT Joanna Buchała
ul. Aleksandry 20, 30837 Kraków
PPHU "BU-MOR"
ul. Zagrodowa 67, 32600 Oświęcim