Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

SANVITABadanie nutrigenetyczne - kiedy warto wykonać?


Sposób żywienia ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie, dlatego warto zadbać, aby codzienna dieta zaspokajała zapotrzebowanie organizmu na ważne składniki odżywcze. Powinny się w niej naturalne produkty, które są prawdziwą skarbnicą witamin, minerałów, nienasyconych kwasów tłuszczowych, błonnika oraz innych substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego, nerwowego i trawiennego. Jadłospis musi być indywidualnie dobrany do każdego człowieka. 

Pomocne w opracowaniu spersonalizowanego planu żywieniowego jest badanie nutrigenetyczne. Umożliwia ono dopasowanie diety do potrzeb danej osoby. Tego typu testy mogą być przeprowadzane zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. Często decydują się na nie ludzie, którzy nie potrafią pozbyć się nadprogramowych kilogramów, zmagają się z nietolerancjami pokarmowymi, wysokim poziomem cholesterolu i innymi problemami zdrowotnymi. Nutrigenetyka umożliwia modyfikację nawyków żywieniowych i może pomóc w przypadku różnych objawów ze strony układu pokarmowego. W poradni Sanvita oferowane są testy przeznaczone do wykonania w warunkach domowych. Dzięki nim można uzyskać wiele ważnych informacji na temat ilościowego i jakościowego składu mikroorganizmów znajdujących się w jelicie człowieka. Służą one również do oceny markerów funkcjonalności układu pokarmowego. 

Odżywianie się w sposób zgodny z ludzkimi genami może przynieść wiele korzyści. Zbilansowana dieta pozytywnie wpływa na pracę układu immunologicznego i wspiera go w walce z patogenami. Spożywanie zdrowych, wartościowych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb pokarmów może również zmniejszyć ryzyko występowania wielu chorób przewlekłych. Nutrigenetyka umożliwia dostosowanie planu żywienia do indywidualnych genetycznych skłonności. Jest bardzo pomocna w układaniu jadłospisów. Dzięki odpowiednim testom można w sposób wygodny, bez wychodzenia z domu uzyskać cenne informacje na temat predyspozycji do otyłości, chorób dietozależnych lub nietolerancji pokarmowych.

 Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://instytutsanvita.pl/
Numer telefonu: +48 535 300 340
Miejscowość: Warszawa
Adres: Bracka 18
Kod pocztowy: 00-028

Firma została dodana: 2023-06-25
Źródła:
https://instytutsanvita.pl/kategoria-produktu/badanie-nutrigenetyczne/Autor wpisu: Aleksander Krawczyk


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory