Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Victor Ink-Jet System Service Sp. z o.o.Jak działa urządzenie Inc Jet?


Poszukiwania doskonałej jakości drukarki przemysłowej, która będzie w stanie sprostać wszystkim wymaganiom użytkownika, z pewnością nie należy do prostych zadań. Przed zakupem konieczne jest zapoznanie się ze specyfikacją poszczególnych drukarek, aby móc zdobyć porównanie. 

Bardzo pomocna w tej kwestii może okazać się strona internetowa, której adres to drukarkiprzemyslowe.pl. Należy ona do firmy zajmującej się dostarczaniem do firm tego rodzaju sprzętu. Często w druku wykorzystywana jest technologia Inc Jet. To metoda drukowania, która wykorzystuje małe kropelki atramentu do tworzenia obrazów lub tekstu na różnych powierzchniach.

Podstawowa zasada działania tej technologii polega na precyzyjnym i kontrolowanym wystrzeleniu kropelek atramentu na powierzchnię drukowaną. Drukarka atramentowa składa się z głowicy drukującej, która zawiera mikroskopijne dysze. Atrament jest dostarczany do dysz przez specjalne wkłady lub zbiorniki, a następnie pod odpowiednim sterowaniem wystrzeliwany na powierzchnię drukowaną.

Technologia ta jest szeroko stosowana w różnych dziedzinach, takich jak drukarki domowe, biurowe, przemysłowe, druk na tekstyliach, etykietach, opakowaniach, a nawet druk 3D. Posiada ona zalety takie jak wysoka jakość druku, precyzja, możliwość drukowania na różnorodnych materiałach, niskie koszty produkcji i szeroka dostępność na rynku.

Najczęściej wymienia się dwa podstawowe rodzaje technologii:

  • termiczna:  nagrzewane są małe komory atramentowe, co powoduje nagły wzrost ciśnienia i wyrzut kropli atramentu przez dysze; temperatura jest kontrolowana osobno dla każdej z dysz,
  • piezoelektryczna: wykorzystuje elementy umieszczone w głowicy drukującej; zastosowanie napięcia do tych elementów powoduje deformację i wyrzut atramentu.


Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://drukarkiprzemyslowe.pl/
Numer telefonu: 61 893 55 50
Miejscowość: Komorniki
Adres: Poznańska 180
Kod pocztowy: 62-052

Firma została dodana: 2023-07-10
Źródła:
https://drukarkiprzemyslowe.pl/Autor wpisu: Szymon Olszewski


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki