Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Projekt UśmiechCo oferuje chirurgia stomatologiczna w Gdańsku?


Stomatologia składa się z wielu dziedzin, które obejmują różnego rodzaju procedury i zabiegi. Te szczególnie skomplikowane, wykonywane w poważnych przypadkach i często budzące obawę pacjentów, nierzadko bezzasadnie, obejmuje chirurgia stomatologiczna. Jest ona kojarzona przede wszystkim z usuwaniem ósemek, ale gabinet Projekt Uśmiechu oferuje w tym zakresie znacznie więcej.

Zdecydowanie usuwanie ósemek wykonywane jest najczęściej, a to dlatego, że niemal wszystkie osoby mają tzw. zęby mądrości i w wielu przypadkach ich usunięcie, nieraz nawet na etapie wzrostu, jest pożądane czy wręcz niezbędne. Wynika to z faktu, że zęby te, ze względu na ich położenie, nie biorą udziału w procesie przeżuwania pokarmów, a jednocześnie są podatne na próchnicę ze względu na trudności z ich czyszczeniem - co także wynika z ich położenia, na końcu łuków zębowych. Zabiegi chirurgii stomatologicznej w Gdańsku są przeprowadzane zarówno w przypadku zębów wyrżniętych i np. zaatakowanych przez próchnicę, jak i zatrzymanych w dziąśle - wówczas wykonuje się ich dłutowanie, celem zniwelowania problemu bólu.

Inne zabiegi, jakim można poddać się w gabinecie specjalisty chirurgii szczękowej, to na przykład resekcja wierzchołka zęba, usunięcie korzeni po złamanym zębie czy przecinanie ropni. Często wykonywane są też zabiegi podcięcia wędzidełka. Coraz większą popularność zdobywają również procedury polegające na korygowaniu tzw. dziąsłowego uśmiechu. Osoby mające ten problem nierzadko mają z tego powodu spore kompleksy. Warto zatem wiedzieć, że istnieje możliwość wykonania dość prostego zabiegu, w dodatku niedrogiego, czy to na cały łuk, czy na pojedyncze zęby, albo np. te najbardziej widoczne podczas uśmiechu.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.projektusmiech.pl/
Numer telefonu: 602600900
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Partyzantów 76
Kod pocztowy: 80-254

Firma została dodana: 2023-07-14
Źródła:
https://www.projektusmiech.pl/chirurgia-stomatologiczna/Autor wpisu: Krystyna Woźniak


Podobne Firmy

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. Głowackiego 111, 82200 Malbork
Bysewo – Salony Okien
ul. Trakt św. Wojciecha 57, 80043 Gdańsk
Gamar sp. z o.o. s.k.
ul. Świerkowa 13, 83130 Pelplin