Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

„PlusMed” Spółka CywilnaGdzie przyjmuje prywatnie lekarz endokrynolog w Szczecinie?


Problemy z tarczycą są powodem wielu niechcianych dolegliwości. Aby upewnić się, że gruczoł ten pracuje prawidłowo oraz wyeliminować ewentualne choroby, warto regularnie udawać się na wizyty do endokrynologa. Konsultacja jest konieczna, jeśli odczuwalne objawy to nadmierna potliwość, utrata wagi, podwójne widzenie lub charakterystyczny wytrzeszcz oczu, zwiększona drażliwość i nerwowość, a także pojawienie się charakterystycznej, łatwo wyczuwalnej narośli u podstawy szyi.

Prywatny gabinet endokrynologiczny działający przy ul. ku Słońcu 23/24 w Szczecinie przyjmuje pacjentów skarżących się na powyższe problemy, proponując konsultację i późniejsze leczenie schorzenia w oparciu o odpowiednie do potrzeb badania. Pomoc medyczna świadczona jest odpłatnie, zgodnie z cennikiem przedstawionym na stronie plusmed.szczecin.pl. Aby umówić się na wizytę, należy wcześniej zarezerwować termin, nawiązując kontakt telefoniczny lub internetowy z rejestracją przychodni we wskazanych godzinach jej pracy. Sama przychodnia działa również w określonych porach, standardowo od poniedziałku do piątku. Uwzględniając potrzeby rynkowe, gabinety są czynne także popołudniami. 

Do przychodni, w której przyjmuje lekarz endokrynolog, mieszkańcy Szczecina i okolic mogą udać się nie tylko w przypadku problemów z tarczycą. Lista gabinetów medycznych świadczących odpłatnie usługi pod podanym wcześniej adresem obejmuje także innych specjalistów. Przy niedoczynności lub nadczynności tarczycy bądź chorobach pokrewnych zaleca się między innymi skorzystanie z porad dietetyka, gdyż odpowiednia dieta pełni ważną rolę zarówno w profilaktyce, jak i leczeniu schorzenia. 

Na wizytę u lekarza endokrynologa mogą zapisać się osoby w każdym wieku, również dzieci. Przeprowadzanie regularnych badań jest zalecane przy problemach z właściwą przyswajalnością jodu przez organizm. Powinny się im poddawać w szczególności kobiety, które są bardziej podatne na choroby powiązane z nieprawidłowym funkcjonowaniem gruczołu tarczycy niż mężczyźni. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://plusmed.szczecin.pl
Numer telefonu: 606 996 299
Miejscowość: Szczecin
Adres: Ku Słońcu 23
Kod pocztowy: 71-073

Firma została dodana: 2023-08-13
Źródła:
https://plusmed.szczecin.pl/gabinet/gabinet-endokrynologiczny/Autor wpisu: Radosław Lewandowski


Podobne Firmy

Salon Jubilerski Virago
ul. Krzywoustego 17, 70252 Szczecin
Rental Serwis
ul. Będgoszcz 18, 74202 Bielice
Gryff sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 4, 75211 Koszalin