Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

WECREOKomu przydają się platformy e-learningowe?


Zdalna nauka zdobywa sobie coraz większą popularność. W ten sposób można uczyć się wygodnie i w dogodnym dla siebie czasie, uczestnicząc na przykład w kursach internetowych czy korzystając z materiałów pobranych na komputer, co pozwala korzystać z nich także offline. Z opcji tej korzysta zatem wiele podmiotów, przy czym większość z nich decyduje się na posiadanie specjalnych platform do nauki, gdzie np. umieszcza się dostępne dla użytkowników materiały. Kiedy jest to dobre rozwiązanie?

Platformy e-learningowe najmocniej kojarzą się z różnego rodzaju podmiotami oferującymi usługi edukacyjne, szkolenia czy kursy, jak na przykład szkoły językowe, świadczące usługi online. Warto iść w ich ślady i zdecydować się na takie rozwiązanie także w innych przypadkach. Firma Wecreo tworzy takie portale dla odbiorców będących przedsiębiorcami chcącymi szkolić swoich pracowników. Będzie to dobry wybór zwłaszcza w przypadku większych firm, gdzie rotacja pracowników jest duża. Dotyczy to także podmiotów, w których ciągle potrzebne są szkolenia i powiększanie wiedzy czy kompetencji, jak firmy ze szczególnie rozwijających się branż, podmioty stale poszerzające swoją ofertę itp. Takie rozwiązanie może wydawać się czymś luksusowym, ale tak naprawdę oznacza znaczne oszczędności, zatem może być bardzo opłacalne także w przypadku firm o mniejszym budżecie, na przykład dopiero zaczynających działalność. Dlaczego?

Organizowanie szkoleń czy wysyłanie na nich pracowników to spore wyzwanie, tym większe im częściej trzeba to robić. Czasem przy tym te same szkolenia muszą odbywać stale nowi pracownicy, na przykład zaczynający pracę w firmie. Korzystając z platformy, można zupełnie zniwelować wszelkie niedogodności, a także zapewnić sobie oszczędności. Wystarczy bowiem raz umieścić na platformie dane treści, związane choćby z onboardingiem, by następnie mogły być one odtwarzane przez kolejnych pracowników czy ich grupy, przez nieograniczony czas. Jest to bardzo wygodne choćby wtedy, gdy szkolenia muszą odbywać pojedyncze osoby - wówczas nie trzeba im organizować spotkań ze szkoleniowcem czy delegować innego pracownika, by wdrożył nowego.

Takie rozwiązanie ma wiele zalet, które można poznać, odwiedzając stronę wykonawcy tego rodzaju platform lub nawiązując z nim bezpośredni kontakt. Decyduje się na to coraz więcej podmiotów.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://wecreo.com
Numer telefonu: 664 113 911
Miejscowość: Warszawa
Adres: al. Jana Pawła II 27
Kod pocztowy: 00-867

Firma została dodana: 2023-10-18
Źródła:
https://www.wecreo.com/e-learningowa-platforma-edukacyjna-kogiduAutor wpisu: Emilia Baranowska


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory