Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

NEXEONJak działają drzwi z kontrolą dostępu?


W niektórych obiektach konieczne jest zamontowanie dodatkowych zabezpieczeń, które uniemożliwiają wejście do budynku lub wybranych pomieszczeń osobom nieupoważnionym. Mowa oczywiście o kontroli dostępu (access control), która obejmuje wszystkie urządzenia wykorzystywane w drzwiach, bramach czy szlabanach. Otwarcie następuje po użyciu kodu PIN, karty RFID lub odcisku palców czy skanu źrenicy. 

Wśród najważniejszych korzyści z zastosowania systemu kontroli dostępu można wymienić takie jak:

  • wysoki poziom bezpieczeństwa (m.in. ograniczenie ryzyka kradzieży),
  • proste zarządzanie systemem (administrator może nadawać i odbierać określone uprawnienia),
  • możliwość śledzenia aktywności pracowników (system zapisuje wszystkie wejścia i wyjścia),
  • wygoda użytkowania (bez konieczności dorabiania duplikatów kluczy, czekania na portiera lub pracownika ochrony),
  • opcja skonfigurowania kontroli dostępu z innymi systemami zabezpieczeń.

Najczęściej w obiektach użyteczności publicznej, placówkach szkolnych, szpitalach czy archiwach i serwerowniach montowane są drzwi z kontrolą dostępu. Takie rozwiązanie jest wygodne i równocześnie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. W instytucjach państwowych lub bankach zazwyczaj stosowane są systemy biometryczne, w których przypadku odblokowanie zamka w drzwiach następuje po zeskanowaniu odcisku palca czy twarzy osoby upoważnionej. 

Na stronie https://nexeon.pl/oferta/systemy-kontroli-dostepu/drzwi-z-kontrola-dostepu przedstawiono ofertę polskiej marki, która zajmuje się projektowaniem i montażem różnych systemów zabezpieczeń. Firma NEXEON doradza w wyborze sprzętów oraz zapewnia ich serwis (posprzedażowy). Warto zaznaczyć, że access control można zamontować do każdego rodzaju drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, w tym szklanych, ewakuacyjnych czy antywłamaniowych. Przedsiębiorstwo może podjąć się rozplanowania wszystkich niezbędnych systemów bezpieczeństwa. Oferta jest kierowana zarówno do firm, jak i osób prywatnych. 

Zastosowanie nowoczesnego systemu kontroli dostępu może również przynieść firmie dodatkowe oszczędności. W wielu przypadkach nie jest już konieczne zatrudnianie pracowników ochrony, którzy dotychczas byli obecni w obiekcie przez 24h i monitorowali każde wejście i wyjście pracowników. Access Control umożliwia również pracę w elastycznych godzinach, gdyż dostęp do budynku (dla wybranych osób) jest całodobowy. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://nexeon.pl/
Numer telefonu: 570 533 533
Miejscowość: Kuklice
Adres: Wspólna 2
Kod pocztowy: 55-040

Firma została dodana: 2023-11-04
Źródła:
https://nexeon.pl/oferta/systemy-kontroli-dostepu/drzwi-z-kontrola-dostepuAutor wpisu: Natan Borkowski


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. Słonimskiego 1, 50304 Wrocław
NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
Windy24h Andrzej Czarnecki
ul. Karczówek 42, 05480 Karczew