Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

NEXEONKomu zlecić projekt i montaż monitoringu firmy?


Zdecydowana większość przedsiębiorców decyduje się na montaż nowoczesnych systemów zabezpieczeń w firmie, które są instalowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Głównym celem monitoringu jest zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, ochrona mienia oraz kontrola produkcji i rejestrowanie zachowań, które mogą stwarzać potencjalne zagrożenie. Często uzyskane nagrania mogą również posłużyć w sprawie dotyczącej m.in. wypadków na terenie zakładu czy kradzieży dokonanych przez pracowników. 

Dobór liczy i rodzaju kamer wraz z niezbędnym okablowaniem i urządzeniami rejestrującymi zależy od kilku czynników. Przedsiębiorca musi zadecydować, w których pomieszczeniach powinien znaleźć się monitoring oraz określić maksymalny koszt wykonanej instalacji (od dostępnych środków zależy choćby model zamawianego sprzętu i jakość zapisywanego obrazu). Najlepiej powierzyć tę kwestię specjalistom, którzy po zapoznaniu się z terenem zakładu i rodzajem prowadzonej działalności, będą w stanie zaprojektować cały system. 

Monitoring w firmie a RODO

Przed zamontowaniem kamer w zakładzie pracy, przedsiębiorca powinien zapoznać się z przepisami RODO na temat zastosowania monitoringu. Co ważne, wszyscy pracownicy muszą zostać poinformowani o tym, że są nagrywani (wraz z podaniem celu instalacji kamer w określonych pomieszczeniach), wyrażając na to zgodę. Taka informacja powinna być przekazana zatrudnionym na co najmniej 2 tygodnie przed planowanym montażem kamer. 

Komu zlecić wykonanie monitoringu w zakładzie?

Marka NEXEON specjalizuje się w doradztwie z zakresu systemów zabezpieczeń. Firma współpracuje z renomowanymi dostawcami urządzeń wchodzących w skład monitoringu przemysłowego (m.in. BCS, BOSH, HIKVISION, DAHUA). Na stronie dostępnej pod adresem https://nexeon.pl/oferta/systemy-telewizji-dozorowej-monitoring/monitoring-firmy można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące wszystkich świadczonych usług. Firma służy doradztwem w rozplanowaniu i dopasowaniu całej instalacji oraz zajmuje się montażem i serwisem systemu. 

W ofercie, poza monitoringiem dostępne są systemy:

  • sygnalizacji pożaru (SSP),
  • sterowania oddymianiem,
  • ostrzegawcze dźwiękowe (DSO),
  • detekcji gazów,
  • sygnalizacji włamań i napadów (SSWIN),
  • telewizji dozorowej (CCTV),
  • kontroli dostępu (KD) oraz rejestracji czasu pracy,
  • audiowizualne (AV).


Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://nexeon.pl/
Numer telefonu: 570 533 533
Miejscowość: Kuklice
Adres: Wspólna 2
Kod pocztowy: 55-040

Firma została dodana: 2023-11-06
Źródła:
https://nexeon.pl/oferta/systemy-telewizji-dozorowej-monitoring/monitoring-firmyAutor wpisu: Paweł Walczak


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. Słonimskiego 1, 50304 Wrocław
NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
Windy24h Andrzej Czarnecki
ul. Karczówek 42, 05480 Karczew