Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

City ToolsNarzędzie wielofunkcyjne – idealny pomysł dla majsterkowicza


Dzięki bogatemu katalogowi i atrakcyjnym cenom sklep z narzędziami Citytools.pl to odpowiedni wybór dla każdego właściciela warsztatu. W tym miejscu profesjonaliści i majsterkowicze mogą zaopatrzyć się w niezawodny, markowy sprzęt. Oprócz klasycznych wiertarek, wkrętarek czy szlifierek kątowych w wersji przewodowej lub akumulatorowej dostępne są tu uniwersalne narzędzia wielofunkcyjne.

Urządzenia uznanej amerykańskiej  firmy Milwaukee wyróżnia trwałość i gotowość do użycia w każdej sytuacji. Pod linkiem https://citytools.pl/elektronarzedzia/bezprzewodowe/urzadzenia-wielofunkcyjne/narzedzia-wielofunkcyjne-akumulatorowe-m12/narzedzie-wielofunkcyjne-m12-c12mt0-milwaukee można znaleźć jedno z najbardziej funkcjonalnych narzędzi. Łączy w sobie pracę kilku innych sprzętów – piły do metalu, szlifierki i zdzieraka. Dzięki precyzyjnym rozwiązaniom mechanicznym i wytrzymałemu akumulatorowi ten sprzęt wspomaga majsterkowiczów w podejmowaniu największych wyzwań.

Sercem urządzenia jest długo pracujący akumulator, który gwarantuje wydłużony czas pracy, ale także zwiększoną trwałość i długowieczność. Sklep oferuje wyłącznie urządzenia z gwarancją niezawodności, które posłużą przez długie lata. W konstrukcji elektronarzędzi bezprzewodowych zadbano o najważniejsze detale: 

  • wzmocnioną konstrukcję obudowy,
  • wbudowaną elektronikę do monitorowania ogniwa,
  • rozwiązania zabezpieczające przed przeciążeniem.

Mobilność i wielofunkcyjność narzędzi Milwaukee idzie w parze z prostotą obsługi. Zmiana funkcji cięcia na szlifowanie odbywa się przy pomocy prostego wypięcia odpowiedniej końcówki. Urządzenie zostało wyposażone w adapter umożliwiający podłączenie ostrza lub podkładki do szlifowania z papierem ściernym. Innym ułatwieniem dla użytkowników jest płynna regulacja prędkości w zakresie 5000 – 20 000 obr./min i zmiana kierunku ruchu oscylacyjnego w lewo lub prawo o 1.5°. Funkcje umożliwiają obróbkę wszystkich materiałów – od metalu przez plastik aż po drewno. Przed zakupem warto skorzystać z fachowego doradztwa na stronie, które pozwoli dobrać parametry narzędzi odpowiednie do potrzeb.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://citytools.pl/
Numer telefonu: 534 606 000
Miejscowość: Lublin
Adres: Chemiczna 11i
Kod pocztowy: 20-329

Firma została dodana: 2023-11-09
Źródła:
https://citytools.pl/elektronarzedzia/bezprzewodowe/urzadzenia-wielofunkcyjne/narzedzia-wielofunkcyjne-akumulatorowe-m12/narzedzie-wielofunkcyjne-m12-c12mt0-milwaukeeAutor wpisu: Radosław Lewandowski


Podobne Firmy

Fotografia Agnieszka Zomer
ul. Henryka Sienkiewicza 27, 20449 Lublin
Uczelnia Państwowa Im.Szymona Szymonowica w Zamościu
ul. Pereca 2, 22400 Zamość
KOMATZ - Agregaty malarskie
ul. aleja Warszawska 150, 20824 Lublin