Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

WZAJak zorganizować głosowanie przez internet?


Coraz większa liczba podmiotów wykorzystuje w swojej działalności nowoczesne technologie, które znacznie usprawniają i przyspieszają wykonywane czynności. Innowacyjne oprogramowania do głosowania dodatkowo zapewniają bezpieczeństwo, ograniczając ryzyko fałszowania wyników czy nieprawidłowego ręcznego zliczania oddanych głosów. Taki system znajduje zastosowanie głównie podczas walnych zgromadzeń zarządu spółek, posiedzeń samorządów czy różnego konferencji. Co ważne, aplikacje pozwalają przeprowadzić głosowanie przez internet, stacjonarnie lub hybrydowo (część uczestników głosuje w pomieszczeniu, a inni w trybie zdalnym). Istnieje opcja organizacji transmisji online, aby wszyscy uczestniczyli w zebraniu w czasie rzeczywistym i mieli dostęp do szczegółowego planu obrad oraz niezbędnych dokumentów (związanych z tematyką głosowania). 

Głosowanie przez internet wymaga użycia nowoczesnej aplikacji, a także dodatkowych narzędzi, takich jak m.in. bezprzewodowe piloty, tablety, terminalne, smartfony i laptopy. Najpewniej powierzyć całą obsługę głosowania sprawdzonej firmie, która zadba o każdy element organizowanych wyborów online. Na stronie dostępnej pod adresem wza-online.pl można zapoznać się z ofertą poznańskiej marki, która zajmuje się wypożyczaniem oraz sprzedażą aplikacji do głosowania. Producent zapewnia nowoczesny program WZA24, który działa za pośrednictwem przeglądarki internetowej (bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania). System jest prosty w użyciu. 

Ponadto firma dysponuje aż 5 tysiącami bezprzewodowych pilotów, 500 terminalami i 100 tabletami. Co ważne, proponowana aplikacja nadaje się do obsługi każdego rodzaju głosowań, w tym online, stacjonarnych i hybrydowych, a także z odpowiedziami za/przeciw/wstrzymuję się oraz w wariancie z wielokrotnym wyborem. Producent może również podjąć się przeprowadzenia telekonferencji w czasie rzeczywistym. Do tej pory z oferty polskiej marki skorzystało aż kilkaset krajowych samorządów, a także takie podmioty jak m.in. Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Najwyższa Izba Kontroli, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Krajowa Rada Komornicza oraz Spółdzielcza Grupa Bankowa. 

Proponowany system do głosowania powstał we współpracy z notariuszami i prawnikami. Oprogramowanie jest dwujęzyczne oraz można je konfigurować zgodnie z potrzebami klienta.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://wza-online.pl/
Numer telefonu: +48 61 6661977
Miejscowość: Poznań
Adres: KowalewicKa 12
Kod pocztowy: 60-002

Firma została dodana: 2023-11-01
Źródła:
https://wza-online.pl/Autor wpisu: Emilia Baranowska


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki