Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

ALPI smaki



Masło orzechowe z białą czekoladą i innymi składnikami - wyjątkowe propozycje od Basia Basia


Dobrą wiadomością dla osób uwielbiających masło orzechowe jest fakt, że jest to bardzo zdrowy produkt. Oczywiście orzechy nie są pozbawione tłuszczu, dlatego istotne jest, by sięgać po niego z umiarem. Poza tym bardzo ważne są skład i jakość wybieranego produktu. Powinno to być naturalne masło orzechowe, bez konserwantów, a także cukru, z niewielką ilością soli lub bez niej. Taki produkt to ważny składnik zdrowej diety, z którego w dodatku można robić użytek na różne sposoby.

To na przykład świetne smarowidło do pieczywa, które przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, lubiącym słodkie przekąski. Stanowi doskonałe zastępstwo niezdrowych, pełnych cukru i innych szkodliwych dodatków, sztucznych smarowideł. Poza tym, mając w domu masło orzechowe, można jadać je samo, robić na jego bazie sosy, nawet do warzyw, dodawać je do różnego rodzaju dań (jak wegańskie klopsy czy nawet gulasze) oraz piec z nim ciasta czy ciasteczka. W dodatku w ofercie firmy Basia Basia, stawiającej tylko na naturalne składniki, znaleźć można różne wersje masła orzechowego, z rozmaitymi dodatkami. Zmieniają one jego smak, wzbogacając go czy na przykład czyniąc słodszym - to np. masło orzechowe z białą czekoladą, bądź też dodają mu walorów prozdrowotnych - jak wersja z chia i lnem. Stawiając na te produkty, można za każdym razem wybierać inny wariant smakowy, zachwycając siebie czy swoje dzieci nowymi doznaniami i przeciwdziałając kulinarnej nudzie. Kto lubi sobie pochrupać, może wybrać masło z cząstkami orzechów albo z kawałkami herbatników. Do wyboru są też wersje z prażonych orzechów nerkowca z kokosem czy daktylami, mające egzotyczny smak. Wszystkie te produkty można stosować na różne sposoby, czy to smarując nimi pieczywo i grzanki, czy piekąc z ich użyciem pyszne, domowe ciasteczka. To zdrowe i doskonałe słodkości, których nie trzeba żałować sobie na zdrowej diecie czy dzieciom - choć oczywiście nie można sięgać po nie bez żadnych ograniczeń.

Są to też produkty bardzo zdrowe - orzechy są niezbędne na każdej zdrowej diecie, wpływają dobrze nie tylko na mózg i układ nerwowy. Mają wiele cennych składników, jak zdrowe tłuszcze czy magnez, a sięganie po takie smarowidła jest wygodniejsze niż obieranie i spożywanie orzechów w innej formie. Warto zatem sprawdzić dostępne propozycje i coś dla siebie wybrać.



Pozostaw swoją opinię o firmie





Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://basiabasia.pl/
Numer telefonu:
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -

Firma została dodana: 2023-11-25
Źródła:
https://basiabasia.pl/produkt/basiabasia-krem-orzechowy-z-biala-czekolada/



Autor wpisu: Aleksander Krawczyk


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory