Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

DiT-UsługiJaka firma we Wrocławiu wykonuje zabiegi deratyzacji?


Poważnym problemem pojawiającym się nie tylko w magazynach z żywnością, ale też w piwnicach domów mieszkalnych są gryzonie. Nie tylko niszczą produkty żywnościowe i inne składowane tam przedmioty, ale też pozostawiają odchody mogące przyczynić się do wielu poważnych chorób. Jeśli są to pojedyncze sztuki, można próbować poradzić sobie z nimi za pomocą ogólnodostępnych środków, jednak przy dużej populacji potrzebna będzie profesjonalna pomoc.

Właściciele obiektów doświadczający problemu z inwazją szkodników mogą zwrócić się po pomoc do dolnośląskiej firmy, która od lat świadczy usługi w zakresie ich usuwania. Zatrudnia doświadczoną kadrę, która doskonale zna zwyczaje gryzoni i wie, jak przeprowadzić zabieg, aby uchronić nie tylko ludzi przed chorobami, ale też obiekty przed uszkodzeniem. Ma ona siedzibę we Wrocławiu, a deratyzacja wchodzi w zakres jej działalności. Poza tym zajmuje się także dezynfekcją, dezynsekcją i ozonowaniem obiektów.

Osoby zainteresowane współpracą znajdą więcej informacji na temat tych usług na stronie dezynsekcja-pro.pl, gdzie są też dostępne dane do kontaktu. Z wiedzy i doświadczenia tej firmy korzystają administratorzy osiedli mieszkaniowych, różne przedsiębiorstwa oraz właściciele domów jednorodzinnych. 

Poważny problem stanowią zwłaszcza szczury, które obdarzone są:

  • dużym potencjałem reprodukcyjnym,
  • inteligencją,
  • umiejętnością unikania pułapek.

Dlatego walka z nimi jest trudna i wymaga sporej wiedzy na temat ich biologii, zwyczajów i zachowań, która pozwoli dobrać odpowiednią metodę. Można z nimi walczyć, stosując pułapki lub trutki, ale w każdym przypadku konieczne jest określenie wielkości populacji, gatunku, dostępności do źródła pożywienia i wody, sposobu przedostawania się do budynku itp.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.dezynsekcja-pro.pl
Numer telefonu: 513 726 796
Miejscowość: Wrocław
Adres: Grudziądzka 76
Kod pocztowy: 51-165

Firma została dodana: 2023-11-28
Źródła:
https://www.dezynsekcja-pro.pl/Autor wpisu: Klara Jabłońska


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. Słonimskiego 1, 50304 Wrocław
NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
Windy24h Andrzej Czarnecki
ul. Karczówek 42, 05480 Karczew