Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Karlik Elektrotechnik Sp. z.o.o.Włączniki do rolet oraz ich charakterystyka


Włączniki przekazują sygnały elektryczne do silnika rolety, co umożliwia jej podnoszenie lub opuszczanie. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, będące alternatywą dla manualnej obsługi tych popularnych dekoracji okiennych.

Standardowe modele są wyposażone w przyciski sterujące, które umożliwiają użytkownikowi podnoszenie i opuszczanie rolety. Mogą to być zwykłe przełączniki lub pilot do zdalnego sterowania. Niektóre włączniki zapewniają dodatkowe funkcje, takie jak regulacja prędkości ruchu rolety, ustawianie punktów pośrednich (na przykład pozycji półotwartej) czy planowania harmonogramu automatycznego opuszczania i podnoszenia rolet. Włączniki są często zintegrowane z systemami inteligentnego domu, co umożliwia automatyzację zadań w ramach szerszego systemu. Niektóre modele są wyposażone w zabezpieczenia przed zacięciem czy ochronę termiczną, która chroni silnik rolety przed przegrzaniem. Wysokiej jakości włączniki do rolet można znaleźć na stronie internetowej karlik.pl. Sklep zapewnia szeroki wybór różnego rodzaju modeli, różniących się od siebie pod względem kolorystyki i sposobu działania. Do wyboru są między innymi łączniki z podtrzymaniem, ze sterowaniem lokalnym oraz z możliwością obsługi z podziałem na strefy. Przed zakupem włącznika należy upewnić się co do tego, że jest on kompatybilny z posiadanym modelem rolet. Łączniki należy bowiem stosować z żaluzjami i roletami, które posiadają wyłączniki krańcowe lub inne formy zabezpieczenia aby uniknąć uszkodzenia silnika.

W asortymencie znajduje się osprzęt elektryczno-instalacyjny, dzięki któremu można stworzyć sprawnie działającą i wygodną w obsłudze instalację elektryczną. Do wyboru są między innymi włączniki oświetlenia, a także gniazda elektryczne w wersji pojedynczej i podwójnej. Asortyment pochodzi od polskiego producenta. Produkty są tworzone przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Asortyment jest stale wzbogacane o nowe propozycje, dlatego warto pozostać z ofertą na bieżąco. Bogata paleta kolorystyczna pozwala z łatwością znaleźć wykończenie dostosowane do planowanej aranżacji. W razie pytań co do właściwości poszczególnych produktów wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy. Zapewniają oni profesjonalne doradztwo podczas zakupów.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.karlik.pl/pl/
Numer telefonu: 614373400
Miejscowość: Nekla
Adres: Wrzesińska 29
Kod pocztowy: 62-330

Firma została dodana: 2023-12-12
Źródła:
https://www.karlik.pl/pl/produkty/DWP-88/kategoria/DE-laczniki/Autor wpisu: Radosław Lewandowski


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki