Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Rejs Sp. z o.o.Kratka wentylacyjna – z jakiego materiału?


Wykańczając pomieszczenia mieszkalne, biurowe i wszelkie inne nie można zapomnieć o odpowiednim wykończeniu przewodów wentylacyjnych. Na rynku można znaleźć rozmaite kratki, które z łatwością dają się wkomponować w aranżację wnętrza. Powinny one być dobrane wielkością do pomieszczenia, aby zapewniły w nim odpowiednią wymianę powietrza. Dzięki podciśnieniu ciepłe powietrze zasysane jest do kanału i usuwane na zewnątrz, a chłodne, dzięki grawitacji, tą samą drogą napływa do środka.

Od wielu lat działa na rynku kujawsko-pomorskie przedsiębiorstwo produkujące rozmaite okucia i akcesoria do mebli, ale w jego ofercie jest też niejedna solidna i trwała kratka wentylacyjna. Wśród asortymentu można znaleźć wiele jej modeli z tworzyw i metalu, które wpiszą się w stylistykę konkretnych wnętrz. Są to akcesoria o różnych:

  • rozmiarach,
  • wielkościach i rodzajach otworów,
  • kształtach,
  • cenach.

Producent E-Rejs proponuje zarówno stylowe, surowe w swojej prostocie kratki metalowe, idealne do wnętrz loftowych i przemysłowych, jak i uniwersalne, minimalistyczne artykuły z tworzyw sztucznych. Jedne i drugie cechują się solidnością, trwałością i łatwością w czyszczeniu, co gwarantuje, że będą one poprawnie spełniać powierzoną im funkcje.

Każdy klient, poszukujący dobrych jakościowo artykułów, gwarantujących prawidłową cyrkulację powietrza, znajdzie w ofercie sklepu firmowego model odpowiadający jego potrzebom. Produkty o znacznej szerokości i długości doskonale sprawdzą się w większych obiektach, takich jak restauracje, hale i magazyny, natomiast do kameralnych pomieszczeń, takich jak kuchnie domowe czy łazienki, pasować będą nieduże, minimalistyczne kratki.

Warto dodać, że kratka to tylko jeden z bardzo wielu artykułów wytwarzanych przez tego producenta i sprzedawanych w jego sklepie. Są tam nie tylko rozmaite systemy do mebli kuchennych, łazienkowych itp., ale także listwy aluminiowe, wsporniki do półek i blatów, kątowniki, zaczepy i obejmy oraz mnóstwo drobnych artykułów, w tym przepusty kablowe, zamki patentowe, uniwersalne wkręty i wiele innych, przydatnych akcesoriów.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://e-rejs.eu
Numer telefonu: 789 364 685
Miejscowość: Rypin
Adres: Mławska 61
Kod pocztowy: 87-500

Firma została dodana: 2024-01-08
Źródła:
https://e-rejs.eu/akcesoria-pozostale/kratki-wentylacyjne
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wentylacja


Autor wpisu: Krystyna Woźniak


Podobne Firmy

Cool Pics Sebastian Siębor
ul. Bruki Unisławskie 79, 86260 Unisław
P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla
ul. Kolejowa 8c, 89506 Kęsowo
Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Leśna 5, 87134 Rozgarty