Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

ENDOARTEXEndoskopy Olympus • ENDOARTEX


Każdy człowiek czasem musi skorzystać z pomocy lekarskiej.  Zdarza się, że na wizytę czeka się nawet kilka miesięcy - dotyczy to zwłaszcza specjalistycznych konsultacji albo zabiegów, podczas których wykorzystuje się fachowego sprzętu. Co w sytuacji, gdy ów sprzęt okaże się wadliwy, bo na czas nie została przeprowadzona jego kontrola lub naprawa? Wizyta przepada, a pacjent czeka na nowy termin. 

Z szacunku dla chorych dobre placówki medyczne regularnie zlecają kontrolę używanego sprzętu. Na rynku dostępnych jest wiele firm, które świadczą usługi serwisowania i naprawy aparatury medycznej. Wybór zdecydowanie powinien paść na specjalistów, którzy w branży są od wielu lat. Wówczas można mieć pewność, że sprzęt oddaje się w dobre ręce.

Na portalu endoskopy-serwis.pl znajduje się bogata oferta firmy zajmującej się od ponad 25 lat naprawą sprzętu medycznego. Głównym obszarem działalności przedsiębiorstwa jest serwis endoskopów. W związku z tym realizowane są także usługi dotyczące wymiany lamp i żarówek xenonowych do endoskopowych źródeł światła. Usługi obejmują również naprawę szczypczyków oraz innych endoskopowych instrumentów.

Szczegółowa oferta dostępna na portalu dotyczy serwisu, naprawy oraz sprzedaży aparatury medycznej. W grę wchodzą głównie video-endoskopy oraz endoskopy Olympus, Fujinon oraz Pentax. Co więcej, każdy sprzęt otrzymuje roczną gwarancję oraz bezpłatne dwa przeglądy.

Serwis oferowany przez firmę obejmuje następujące urządzenia:

  • gastroskopy,
  • kolonoskopy, 
  • bronchoskopy,
  • duodenoskopy,
  • a także sigmoidoskopy.

Klienci po raz pierwszy zlecający naprawę urządzenia mogą liczyć na rabat w wysokości 15% oraz bezpłatny przegląd poprzedzający naprawę sprzętu. Ponadto firma oferuje gwarancje:

  • 14 miesięcy w przypadku wymiany części,
  • 24 miesiące w sytuacji całkowitego remontu aparatury.

Przedsiębiorstwo każdego klienta traktuje w sposób indywidualny, w związku z czym oferowane ceny są zawsze "'szyte na miarę" możliwości danego zleceniodawcy. Ponadto stali klienci mogą zawsze liczyć na dodatkowy rabat lub inny ciekawy upust.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://endoskopy-serwis.pl/
Numer telefonu: 500 505 506
Miejscowość: Warszawa
Adres: Plac Czerwca 1976 r. 2
Kod pocztowy: 02-495

Firma została dodana: 2019-07-10
Źródła:
https://endoskopy-serwis.pl/endoskopy-sprzedaz.phpAutor wpisu: Natan Borkowski


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory
Racoon Polska
ul. Szpitalna 5, 00-032 Warszawa