Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.Przewierty pod drogami


Założeniem inżynierii bezwykopowej jest tworzenie przewiertów horyzontalnych bez potrzeby przeprowadzania prac budowlanych, które nie zawsze są opłacalne bądź w ogóle możliwe w danym przypadku. Świadczeniem usług z zakresu tej działalności zajmują się wyspecjalizowane firmy oferujące m.in. przewierty pod drogami. Kiedy i dlaczego warto z nich korzystać?

Gdy pojawia się potrzeba wykonania jezdni, chodnika czy przejścia pod istniejącą już drogą, z reguły stosuje się standardowe narzędzia i metody budowlane, jak np. młoty pneumatyczne czy koparki, które pozwalają na wydrążenie odpowiednich otworów. Praktyka pokazuje jednak, że użycie ciężkiego sprzętu budowlanego nie zawsze jest możliwe, np. z uwagi na małą ilość miejsca, co stanowi częsty problem szczególnie w miastach. Zdarza się też, że charakter gruntu stanowi przeszkodę, która wyklucza wykorzystanie standardowych rozwiązań. W takiej sytuacji można natomiast zastosować specjalne przewierty pod drogami, które są wykonywane przez wyspecjalizowane firmy.

Do doświadczonych przedsiębiorstw, które zajmują się świadczeniem tego rodzaju usług, zalicza się Nawitel. Zatrudnieni w nim pracownicy zapewniają fachowe wsparcie w realizacji różnego inwestycji o charakterze zarówno publicznym, jak i prywatnym. Zdobyta przez lata pracy, szkoleń i kursów wiedza gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu firma z powodzeniem działa nie tylko na polskim, ale również na zagranicznym rynku.

Tak samo ważnym aspektem działalności przedsiębiorstwa jak doświadczona kadra jest zaawansowany, nowoczesny, specjalistyczny sprzęt. Zapewnia on najwyższą wydajność połączoną z precyzją pracy i pozwala na podejmowanie się nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych zleceń. Firma jest jednak nie tylko efektywna, ale również troszczy się o środowisko, w jak najmniejszym stopniu ingerując w nie, zarówno jeśli chodzi o grunty, jak i hałas generowany w trakcie prac. Warto sprawdzić ofertę i realizację, a następnie wysłać zapytanie do tej firmy, jeżeli chce się zlecić fachowe wykonanie przewiertów pod drogami.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.nawitel.pl/pl
Numer telefonu: 713337596
Miejscowość: Kobierzyce
Adres: Atramentowa 10
Kod pocztowy: 55-040

Firma została dodana: 2019-10-28
Źródła:
http://www.nawitel.pl/plAutor wpisu: Szymon Olszewski


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. Słonimskiego 1, 50304 Wrocław
Windy24h Andrzej Czarnecki
ul. Karczówek 42, 05480 Karczew
HEWEA sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 1, 55095 Mirków