Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

AZTECHBrykietowanie miału | AZTECH


Producent maszyn przemysłowych AZTECH specjalizuje się również w usługach różnego rodzaju. Zawsze są dopasowane do specyfiki branży klienta, który może liczyć na terminowość, sprawne wykonanie zlecenia oraz rzetelność w ciągu trwania współpracy. Jedną z usług z jakich można skorzystać jest brykietowanie miału.

Na czym polega brykietowanie miału?

Brykietowanie miału zalicza się do usług związanych z brykietowaniem materiałów sypkich. Brykietowanie dotyczy:

  • miału z węgla kamiennego
  • flotu
  • wapna
  • pyłu z aluminium
  • cynku
  • żelaza
  • miału z węgla drzewnego.

Przy zastosowaniu praktycznej technologii tworzy się zwięzłe bryły o różnych kształtach i o szerokim zastosowaniu, zależnym od użycia konkretnego surowca. Przy ogrzewaniu jako alternatywne źródło ciepła lub przy składowaniu brykietowanie umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Warto wobec tego zainteresować się wskazaną usługą. Jest ona przeznaczona zwłaszcza dla przemysłu górniczego.

Co jeszcze obejmuje oferta?

Poza brykietowaniem można też we wskazanej firmie skorzystać z wielu dodatkowych usług.  Są to na przykład usługi kruszenia i przesiewania na frakcje poszczególnych materiałów. Jest to możliwe przy zastosowaniu nowoczesnych kruszarek. Można uzyskać dowolny skład mieszanki, przy równoczesnym wygenerowaniu oszczędności i poszanowaniu dla środowiska naturalnego. Kolejną specjalnością firmy jest konfekcjonowanie produktów w opakowania papierowe lub foliowe. Odznaczają się one później wytrzymałością i solidnością. Całkowicie zminimalizowane jest ryzyko uszkodzenia pakunku w trakcie transportu. Szeroka oferta firmy sprawia, że korzysta z niej coraz więcej klientów. Doświadczeni w konkretnych dziedzinach pracownicy wykonują wszystkie usługi sumiennie. Ponadto, można oczekiwać konkurencyjnych cen. W przypadku usługi takiej jak brykietowanie miału wyraźnie widać, że nowoczesne urządzenia w pełni wywiązują się ze swoich funkcji. Każdorazowo dopasowane są one do potrzeb produkcyjnych klientów, w zależności od reprezentowanej branży.

 Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://aztech24.pl/
Numer telefonu: +48 694 902 821
Miejscowość: Kędzierzyn Koźle
Adres: Powstańców 70
Kod pocztowy: 47-220

Firma została dodana: 2019-12-02
Źródła:
http://aztech24.pl/uslugiAutor wpisu: Szymon Olszewski


Podobne Firmy

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.
ul. Raciborska 36, 48100 Głubczyce
Euroschola.eu
ul. 1 Maja 9, 46043 Biestrzynnik
Apteka Urtica
ul. Królowej Jadwigi 12, 47232 Kędzierzyn-Koźle