Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

KDME Maciej ZarembaKDME Maciej Zaremba - Cięcie blachy śląskie


Precyzyjna obróbka arkuszy metalu to jedna ze specjalności śląskiej firmy MZlaser.pl – przedsiębiorstwa wykorzystującego zalety technologii laserowej w przemyśle. Firma świadczy szereg usług związanych z obróbką stali węglowych, stali nierdzewnych, metali kolorowych, a także takich materiałów jak plexi, drewno, materiały drewnopochodne, a nawet kamień czy szkło. Zajmuje się cięciem, grawerowaniem, gięciem i spawaniem, realizując wymienione usługi na rzecz klientów z obszaru całego Śląska.

Zastąpienie tradycyjnych technik obróbki metali nowoczesną technologią laserową to możliwość skrócenia czasu pracy, obniżenia kosztów związanych z przygotowaniem takiego materiału oraz jego dalszą obróbką. Poza tym technologie laserowe są często znacznie bardziej efektywne pod względem kosztów materiałowych – do przygotowania finalnego produktu zużywa się mniej materiału. Najważniejszą zaletą tego typu technologii jest jednak przede wszystkim możliwość wycinania fantazyjnych kształtów, przez co laserowe cięcie blachy na Śląsku jest usługą bezkonkurencyjną, zwłaszcza dla firm, którym zależy na szybkim i precyzyjnym przygotowaniu stalowych profili o określonym kształcie, w pożądanym rozmiarze. Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem o dużej mocy działania i znacznym polu roboczym, dzięki czemu może podjąć się obróbki materiałów stalowych o znacznej grubości (do 12 mm w przypadku stali węglowej i 5 mm w przypadku stali nierdzewnej), w rozmiarze do 200 mm średnicy i 3000 mm długości. Do obróbki blachy firma wykorzystuje również inne techniki, w tym technikę cięcia plazmowego i tradycyjnego palnika.

Stosowanie innowacyjnych metod obróbki arkuszy metalu to możliwość zaoszczędzenia czasu, materiału i uzyskania produktu gotowego do użycia bez konieczności poddawania go dalszym pracom. Elementy cięte laserem mają równe krawędzie, co obniża koszty związane z ich wykończeniem. Usługi obróbki laserowej to doskonała opcja dla przedsiębiorstw działających w wielu branżach, przede wszystkim dla firm produkcyjnych, które chcę przyspieszyć proces produkcji niektórych elementów stalowych i poprawić jakość ich wykonania.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://www.mzlaser.pl/
Numer telefonu: + 48 32 7241564
Miejscowość: Bestwina
Adres: Podkępie 4
Kod pocztowy: 43-512

Firma została dodana: 2019-12-12
Źródła:
http://www.mzlaser.pl/ciecie-laserowe/Autor wpisu: Radosław Lewandowski


Podobne Firmy

alkomaty-sklep.eu
ul. Raciborska 394, 44280 Rydułtowy
Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii
ul. Emilii Plater 18a, 43300 Bielsko-Biała
Gold Plating - specjalistyczne powłoki galwaniczne
ul. Wojkowicka 14a, 41250 Czeladź