Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.Psycholog online


Nadmiar bodźców bombardujących umysł człowieka każdego dnia, bardzo często prowadzi do osłabienia odporności psychicznej na kolejne problemy. Często to uporządkowane życie może znienacka lec w gruzach, a to niejednego potrafi rzucić na kolana. W takich przypadkach ważna jest natychmiastowa porada psychologiczna, co nie zawsze jest możliwe w placówce stacjonarnej. Doraźna pomoc psychologa online bywa pierwszą deską ratunku. Taka współpraca może rozwinąć się w długofalową terapię za pomocą Skype'a.

 

Tego typu wsparcie można uzyskać na stronie mateusz-czarnecki.pl, gdzie przy pomocy wykwalifikowanego personelu można uzyskać propozycję porady. Psycholog online to idealne rozwiązanie dla osób z fobią społeczną, czy agorafobią. Lęki tych chorych łatwiej pokonywać nie narażając ich na bezpośrednią konfrontację z rzeczywistością na zewnątrz. Niektóre zaburzenia psychiczne blokują ludzi i nie pozwalają otwarcie mówić o swoich dysfunkcjach, czy problemach. Dzięki temu, że dostęp do specjalisty jest coraz łatwiejszy i szybszy, jest większa szansa na postawienie właściwej diagnozy i rozpoczęcie terapii, czasami ratującej życie, a na pewno poprawiającej jego komfort

 

Z oferty psychologa online mogą korzystać pacjenci z grupy ryzyka: depresji, zaburzenia osobowości, problemów z odżywianiem, zespołu stresu pourazowego, uzależnień i dolegliwości somatycznych. Często terapia musi być prowadzona we współpracy z lekarzem psychiatrą, który wspiera proces terapeutyczny farmakologią, w niektórych przypadkach wręcz niezbędną. Nawiązanie więzi z psychologiem, bądź co bądź, obcą osobą, a w efekcie otwarcie się i zrelacjonowanie, z jakimi problemami osoba chora się boryka, jest niezwykle skomplikowane. Obecnie doradztwo w systemie poprzez Skype'a funkcjonuje na równi z osobistymi spotkaniami z psychologiem, a w niektórych krajach jest już standardem terapeutycznym usankcjonowanym prawnie. Obecnie ten sposób diagnozy i terapii wkracza powoli do publicznej służby zdrowia i jest respektowany jako prawidłowe działanie w systemie leczenia.

 Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://mateusz-czarnecki.pl/
Numer telefonu: +48 790 446 445
Miejscowość: Warszawa
Adres: Mokotowska 23
Kod pocztowy: 00-001

Firma została dodana: 2020-03-24
Źródła:
https://mateusz-czarnecki.pl/psychoterapia-online/Autor wpisu: Krystyna Woźniak


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory