Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Jan Byczkowski FotografiaFotograf weselny Małopolskie • https://janbyczkowski.pl


Organizacja przyjęcia weselnego to bardzo duże przedsięwzięcie, szczególnie gdy para młoda planuje zaprosić sporą ilość gości oraz marzy o imprezie z licznymi atrakcjami. Poza rezerwacją restauracji lub sali, trzeba pomyśleć także o tym, by po tak ważnym dniu została piękna pamiątka.

Doskonałym sposobem na to będzie wynajęcie fotografa weselnego, na przykład w Małopolskim. Ciekawą ofertę dla przyszłych małżonków posiada Jan Byczkowski. To artysta ze świeżym podejściem, dla którego realizowanie kolejnych projektów jest fantastycznym wyzwaniem i sposobem na zdobywanie nowych doświadczeń. Każdy klient traktowany jest zatem w pełni profesjonalnie.

Osoby zainteresowane jego świadczeniami mogą zajrzeć na stronę internetową, gdzie dokładnie opisano wszystko to, na co mogą liczyć odbiorcy usługi. W skład oferty wchodzą:

  • fotografia ślubna i narzeczeńska,
  • sesje dla zakochanych,
  • fotografia rodzinna i okolicznościowa,
  • portrety,
  • krajobrazy,
  • fotografia wnętrz.

W przypadku zdjęć ślubnych warto zaznaczyć, iż młode pary mają do wyboru kilka różnych rozwiązań, jakie przygotował dla nich fotograf. Są to pakiety brązowy, srebrny i złoty. Każdy z nich jest nieco inny.

Najskromniejszy obejmuje, głównie, fotoreportaż ze ślubu wraz  z pakietem  obrobionych zdjęć online. Nieco bardziej rozbudowana wersja bogatsza jest o konkretną liczbę wywołanych fotografii zamkniętych w ozdobnym pudełku i mini sesję plenerową w dniu wesela. Zestaw o największych możliwościach gwarantuje reportaż, obrobione i wywołane zdjęcia, pendrive ze wszystkimi fotografiami oraz możliwość zamówienia ozdobnych magnesów i fotoksiążki.

W trakcie omawiania ważnych szczegółów z fotografem nie można zapomnieć o ustaleniu, na jak długo ma on się pojawić. Niektóre pary bowiem decydują się jedynie na kilka godzin z fotografem (często momentem końcowym są oczepiny lub krojenie tortu). Inne zaś chcą, by zdjęcia były robione do ostatniego momentu zabawy, a niekiedy nawet obejmowały także  noc poślubną. Każdy może dopasować coś do siebie. Długość usługi ma również wpływ na jej cenę.

 Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://janbyczkowski.pl
Numer telefonu: +48 500 396 983
Miejscowość: Zakopane
Adres: Zakopane 1C
Kod pocztowy: 34-500

Firma została dodana: 2020-04-09
Źródła:
https://janbyczkowski.pl/oferta/fotograf-wesele-slub-malopolskie-zakopane/Autor wpisu: Paweł Walczak


Podobne Firmy

STUDIO GRAFICZNE DOBRY PROJEKT Joanna Buchała
ul. Aleksandry 20, 30837 Kraków
PPHU "BU-MOR"
ul. Zagrodowa 67, 32600 Oświęcim
Centrum Tuszy i Tonerów
ul. Złocista 14, 33113 Zgłobice