Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Beauty-ArtKurs fryzjerski Kraków - Beauty-Art


Zawód fryzjera wymaga niemal ciągłego doszkalania się i zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Zdobyte doświadczenie sprzed kilku lat bardzo często jest już nieaktualne i o ile stałe klientki są przyzwyczajone do stosowanych w danym salonie technik, to już nowe osoby mogą być znacznie bardziej wymagające. Bardzo często również w trakcie poszukiwania nowego zatrudnienia, fryzjerzy zdają sobie sprawę z tego, jak wielu rzeczy jeszcze nie potrafią lub tak naprawdę nie są w temacie najnowszych trendów fryzjerskich i technik koloryzacji. Jak najbardziej warto inwestować we własny rozwój, zapisując się na profesjonalne zajęcia z fryzjerstwa i to bez względu na lata doświadczenia!

Jakie szkolenie dla fryzjerów wybrać?

Jeśli podejmuje się już decyzję o dodatkowym doszkoleniu, warto postawić na profesjonalny kurs fryzjerski w Krakowie, który prowadzony jest przez doświadczonych fryzjerów i wizażystów w renomowanej szkole Beauty Art. Marka działa na rynku już od lat i została założona przez mgr Beatę Małachowską, która pracowała jako wizażysta dla takich firm jak CHANEL oraz CHRISTIAN DIOR. Kurs jest podzielony na dwa semestry i można wybrać zajęcia prowadzone w systemie dziennym lub zaocznym (dobra opcja dla wszystkich osób, które na co dzień pracują lub się uczą). Wszyscy absolwenci szkoły mogą przystąpić do egzaminu czeladniczego w zawodzie fryzjer w wybranej Izbie Rzemieślniczej lub przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną. 

Oprócz podstawowych umiejętności fryzjerskich, takich jak m.in. koloryzacja, modelowanie i cięcie włosów, kursanci uczą się również profesjonalnej stylizacji fryzur okolicznościowych, a także dopasowywania rodzaju i koloru fryzury do określonego klienta. Ta umiejętność pozwala zawsze osiągnąć w pełni zadowalający efekt w oczach klientek, a przecież ich zadowolenie dla fryzjera jest najważniejsze. Na stronie internetowej krakowskiej szkoły można zapoznać się ze szczegółami prowadzonych zajęć oraz ogólnymi kosztami pobieranymi za naukę. Warto również zapoznać się z ofertą innych dostępnych w szkole kursów, które pomogą rozszerzyć posiadane umiejętności.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://beautyart.pl/
Numer telefonu: 22 416 62 92
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zgoda 13
Kod pocztowy: 00-012

Firma została dodana: 2020-04-09
Źródła:
Autor wpisu: Aleksander Krawczyk


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory