Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Pracownia Rozwoju Małgorzata TrzaskowskaJak żyć w zgodzie ze sobą


Czasami zdarza się, że niektóre osoby są niepewne siebie, ponieważ nieustannie zastanawiają się, co pomyślą o nich inni. Kwestie te przyczyniają się do lęku przed podejmowaniem jakichkolwiek działań, co prowadzi do stania w miejscu, braku rozwoju oraz obniżenia jakości życia. Nic więc dziwnego, że coraz więcej z nich zastanawia się, jak żyć w zgodzie ze sobą, Akceptowanie wszystkich swoich wad, asertywność oraz pewność siebie stanowią fundament szczęśliwego życia, dlatego warto przyjrzeć się bliżej temu zagadnieniu.

Prawdą jest, że relacja z samym sobą jest najistotniejszym związkiem dotyczącym każdego człowieka. Innymi słowy, warto zrobić wszystko, aby polubić siebie i zaakceptować ewentualne porażki, które przytrafiają się każdemu. Niestety dość często zdarza się, że dana osoba za bardzo przejmuje się opinią otoczenia, przez co nagina własne zasady tylko po to, by je zadowolić. W rezultacie z biegiem czasu zaczyna odczuwać niechęć do samego siebie, z jaką należy walczyć. Ponadto brak asertywności oraz wycofanie się zaprzepaszcza szansę na spełnianie swoich marzeń.

Akceptacja siebie nie jest łatwa, ponieważ wymaga dużych nakładów pracy, jednak mimo wszystko jest to wysiłek wart rozważenia. Jest ona związana z szacunkiem do wyznawanych przez siebie wartości i przekonań, indywidualnych cech charakteru oraz do swojego wyglądu. Życia w zgodzie ze sobą można się nauczyć, co jest dobrą informacją. Wszystkie osoby poszukujące fachowego wsparcia w tym właśnie zakresie, mogą wejść na stronę ogrodprzemian.pl.

Jest to adres doświadczonej specjalistki od coachingu, Małgorzaty Trzaskowskiej, która od lat prowadzi sesje chwalone przez najbardziej wymagających klientów. Na zainteresowanych czekają 3 pakiety spotkań, które różnią się od siebie czasem trwania oraz kosztem. Jest to skuteczne wsparcie dedykowane osobom chcącym uwolnić się od nieustannego niepokoju oraz stresu mającego katastrofalny wpływ na zdrowie człowieka. Spotkania, o jakich mowa, sprawdzą się również wśród kobiet i mężczyzn mających problem z poczuciem własnej wartości oraz z lękiem przed podejmowaniem nowych wyzwań.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://ogrodprzemian.pl
Numer telefonu: 603 581 851
Miejscowość: Warszawa
Adres: Granitowa 1
Kod pocztowy: 02-681

Firma została dodana: 2020-05-01
Źródła:
https://ogrodprzemian.pl/zacznij-zyc-w-zgodzie-ze-soba/Autor wpisu: Paweł Walczak


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory