Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Pozamykaj.plMaster key


Dobre zabezpieczenie nieruchomości (mowa tu o systemie antywłamaniowym) powinno składać się z dwóch głównych części. Pierwsza to profesjonalne systemy alarmowe, a druga to mechaniczna blokada dostępu do chronionych obszarów. O ile alarmy to bardzo istotna kwestia (stanowiąca często zabezpieczenie prewencyjne i zniechęcające do planowanego włamania), o tyle zabezpieczenia mechaniczne (czyli odpowiednie zamki) będą musiały sprawdzić się wtedy, gdy włamywacze będą już na terenie nieruchomości.

Wydaje się, że dobrym i nowoczesnym rozwiązaniem w przypadku dużych lokali (takich jak hotele, akademiki, urzędy, galerie handlowe, fabryki, biura, zakłady produkcyjne) będzie system klucza generalnego znany powszechnie jako Master Key. Jest to propozycja bardzo wszechstronna, o wiele bardziej zaawansowana niż tradycyjne wkładki ryglujące w zamkach, gwarantująca wyższy poziom bezpieczeństwa i przede wszystkim — także możliwość zarządzania dostępem dla personelu, pracowników lub gości.

System można skonfigurować i zamówić online, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Cały proces odbywa się na witrynie internetowej, która jest wizytówką i jednocześnie sklepem firmy Systemy Zamknięć Piotr Rozwalka. Oto dlaczego warto wybrać właśnie to przedsiębiorstwo:

  • sklep jest bardzo bogato wyposażony, poszczególnych produktów jest aż 3000 rodzajów,
  • pracownicy oferują profesjonalne doradztwo i konsultacje w zakresie dopasowania systemu do nieruchomości,
  • na stronie przedstawiono niedawne realizacje i są to między innymi osiedla strzeżone, rozległe domy studenckie czy zakłady przemysłowe,
  • firm jest polska, dynamicznie rozwijająca się, stawiająca na nowoczesne rozwiązania i stale poszerzająca asortyment.

Zakup tego konkretnego rozwiązania na zawsze zniweluje problemy z gubiącymi się kluczami, trudnościami szybkiego otwarcia drzwi w nagłej sytuacji, czy ograniczaniem dostępu określonej osobie do konkretnych zamków przy jednoczesnym przyzwalaniu jej na korzystanie z innych (bardzo proste, lecz skuteczne zarządzanie poziomami dostępu).Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://pozamykaj.pl/
Numer telefonu: 518 688 356
Miejscowość: Leszno
Adres: Grunwaldzka 69
Kod pocztowy: 64-100

Firma została dodana: 2020-06-19
Źródła:
https://pozamykaj.pl/content/24-system-master-key-jak-to-dziala
https://pl.wikipedia.org/wiki/Master_key_system


Autor wpisu: Jagoda Mróz


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki