Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

EKO-FILTR Zbigniew WłudygaOdpylanie powietrza


W fabryce, w której produkowane są substancje sypkie, zanieczyszczenie nimi powietrza jest powszechne. Niestety, w procesie przesypywania produktu jego cząstki unoszą się i często stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia osób przebywających w tym miejscu. Na szczęście istnieją dziś sposoby, dzięki którym znacznie udaje się zmniejszyć zagrożenie poprzez filtrowanie powietrza i zawieszonych w nim pyłów. 

Nowoczesne instalacje odpylające doskonale sprawdzają się w każdej przestrzeni dzięki swoim kompaktowym wymiarom niewymagającym zbytniej ingerencji w już istniejące zabudowania przestrzeni przemysłowej. Każdy z systemów wyposażony jest w specjalistyczne filtry, których zadaniem jest usunięcie pyłów, by żadna z przebywających w danym miejscu osób nie była narażona na ich wdychanie, a praca mogła odbywać się zgodnie z zasadami BHP. 

Na takie odpylanie powietrza decyduje się coraz większa liczba przedsiębiorców, którym zależy na wysokiej jakości produktów oraz na dobru swoich pracowników. Koszty montażu nie są wysokie, a utrzymanie sprzętu z łatwością uda się zaplanować w miesięcznym budżecie. Ponieważ do wyboru jest wiele różnych modeli, warto zaufać specjalistom z firmy, która zajmuje się sprzedażą i montażem tego typu urządzeń. Gdzie można ich znaleźć? 

Wystarczy wejść na stronę ekofiltr.pl i zobaczyć, jak prezentuje się dostępna tam oferta. Z pewnością uda się wybrać takie rozwiązanie, które będzie najbardziej odpowiadać potrzebom danej firmy. Ten producent dokłada wszelkich starań, by stale udoskonalać urządzenia, które montowane są w wielu zakładach pracy. Do tej pory na rynku nie było dostępnych tak cenionych rozwiązań jak te, które można zakupić w tym miejscu. 

Do wykonania filtrów użyte zostały wyłącznie wysokiej jakości materiały, które zapewniają nieprzerwane działanie i wysoką skuteczność. Efekty widoczne będą zaraz po zamontowaniu systemu, a powietrze będzie czyste i pozbawione niebezpiecznych dla płuc pyłów. Jeszcze dziś warto skontaktować się z przedstawicielem firmy, by uzgodnić wszelkie szczegóły związane z zakupem i montażem. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.ekofiltr.pl/
Numer telefonu: 413727638
Miejscowość: Końskie
Adres: Pułaskiego 7
Kod pocztowy: 26-200

Firma została dodana: 2020-08-15
Źródła:
https://www.ekofiltr.pl/oferta/instalacje-odpylajace
https://pl.wikipedia.org/wiki/Odpylacz


Autor wpisu: Szymon Olszewski


Podobne Firmy

Skypack Maszyny Pakujące
ul. Olszewskiego 36, 25-416 Kielce
chlodnicewody.pl
ul. Zbożowa 21, 25416 Kielce
PRD Fire Solutions
ul. Rejowska 99, 26110 Skarżysko-Kamienna