Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

DuoDentiWybielanie zębów Poznań • https://duodenti.pl/


Obecnie stomatologia estetyczna oferuje różnego typu metody, które znacząco poprawiają wygląd uzębienia. Wśród najpopularniejszych znajdują się zabiegi, które rozjaśniają przebarwienia i zapewniają śnieżnobiały uśmiech. Wybielanie zębów w Poznaniu oferuje gabinet stomatologiczny DuoDenti.

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się bezbolesna metoda nakładkowa. Porcelanowe licówki doskonale odwzorowują strukturę zęba, co zapewnia naturalny efekt. Jednocześnie materiał jest trwały, odporny na ścieranie i nie zabarwia się. Płatek porcelanowy jest nakładany jedynie na przednią część zęba i nie wymaga naruszania jego głębszych warstw. Kształt licówek jest dostosowany do wyglądu uzębienia, choć istnieje możliwość delikatnej korekty. Płatek może bowiem zakryć drobne defekty, lekko wyrównać zgryz. Do usuwania poważniejszych ubytków, np. powstałych przez próchnicę, używa się kompozytu. Pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu związanego z noszeniem nakładek, nie są one wyczuwalne i nie przeszkadzają w poprawnym funkcjonowaniu jamy ustnej. Należy jednak zaznaczyć, że osoby z objawami bruksizmu nie powinny wybrać tej metody wybielającej. Aby utrzymać efekt, należy regularnie pojawiać się w gabinecie na przeglądy oraz usuwanie kamienia nazębnego. W tej sposób przez lata można się cieszyć pięknym uśmiechem.

Druga, popularną metodą jest zastosowanie lamy LED. Zabieg jest dedykowany osobom, które mają drobne niedoskonałości. Lampa wybieli lekkie, nieduże przebarwienia. Efekty utrzymuje się do dziesięciu miesięcy i zależy od trybu życiu oraz kondycji zębów pacjenta. Zabieg składa się z dwóch etapów. Podczas pierwszego specjalista naświetla zęby. Później, już w domu, pacjent musi nakładać specjalną pastę, która utrwali efekt.

Osoby, które poza zdrowymi zębami, chcą również wybielić martwe, powinny od razu poinformować o tym dentystę, ponieważ zmiana kolory takiego zęba jest o wiele trudniejsza i wymaga odpowiedniego przygotowania. Specjalista udzieli wszelkich informacji na ten temat i dobierze najefektywniejszą metodę.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://duodenti.pl/
Numer telefonu: 695 214 166
Miejscowość: Poznań
Adres: Mateckiego 4A
Kod pocztowy: 60-689

Firma została dodana: 2020-10-17
Źródła:
https://duodenti.pl/wybielanie-zebow-poznan/Autor wpisu: Patryk Zalewski


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki