Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

MetalMixSłupek prowadzący U-1A


Słupki prowadzące są elementami ułatwiającymi poruszanie się po drodze, a zwłaszcza po łukach poziomych. Przydają się po zapadnięciu zmroku i podczas niesprzyjającej pogody. Na rynku istnieją dwa ich rodzaje, a są to słupki U-1a oraz U1-b. Pierwsze z nich umieszczane są samodzielnie na poboczu, a ich wysokość wynosi mniej więcej 150 centymetrów. Natomiast drugie montowane są nad barierą ochronną, a ich wysokość nie przekracza 40 centymetrów. Słupki ułatwiają orientację związaną z szerokością jezdni oraz jej przebiegiem. Na ich powierzchni można umieszczać znaki z numerami drogi.

Klasyczne słupki są spotykane na drogach krajowych. Najczęściej produkuje się je z tworzywa sztucznego, odpornego na działanie warunków pogodowych oraz uszkodzenia mechaniczne. Za najbezpieczniejsze uznaje się modele odblaskowe skośne, mocowane na specjalne nity. Na ich korpusach znajdują się  charakterystyczne wgłębienia służące do oznaczania cyfrowego oraz delikatne wypusty, określające poziom wkopania w ziemię. Słupki mają także otwór do przekładania kotwy, który  utrudnia wyciągnięcie go z gruntu.

Słupki wykorzystywane są też na drogach wojewódzkich, gminnych i powiatowych. Nie można stosować ich jednak na terenach miast oraz na drogach z chodnikami przy krawędzi. Solidne i stabilne modele są do nabycia w przedsiębiorstwie Metalmix, które od lat zaopatruje klientów w niezawodne produkty renomowanych marek. Proponuje słupek prowadzący U-1a oraz inne modele i zapewnia szybką wysyłkę zamówienia. Umieszcza się je po obu stronach drogi, w odległości wynoszącej mniej więcej metr od krawędzi jezdni lub twardego pobocza. Niekiedy odległość tę można delikatnie zmniejszyć. Powinny być one montowane w jednej linii.

Niektórzy umieszczają na ich powierzchni informacje dotyczące kilometrażu drogi bądź symbole słuchawek telefonicznych, wskazujące, w jakim kierunku znajduje się pobliski telefon alarmowy. Produkty z tej strony posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, dlatego są bezpieczne w użytkowaniu. Firma proponuje także inne artykuły, takie jak stojaki miejskie na rowery, kosze na śmieci lub betonowe ławki.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://metalmix.info/
Numer telefonu: 604 348 429
Miejscowość: Wolsztyn
Adres: Bohaterów Bielnika 23
Kod pocztowy: 64-200

Firma została dodana: 2020-09-20
Źródła:
https://www.metalmix.info/Joomla/elementy-drogowe/131-slupek-drogowy-prowadzacy-u-1a.htmlAutor wpisu: Radosław Lewandowski


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki