Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

STUDIO GRAFICZNE DOBRY PROJEKT Joanna BuchałaDrukarnia kraków ulotki


Wybór drukarni, która zajmie się przygotowaniem materiałów reklamowych dla firmy to trudne i czasochłonne zadanie. Nie wszystkie miejsca są odpowiednio wyposażone w potrzebny sprzęt lub okres oczekiwania na realizację zlecenia jest bardzo długi. Z czyich usług skorzystać?

Doskonałym rozwiązaniem jest podjęcie współpracy ze studiem graficznym Dobry Projekt. Drukarnia działa w Krakowie. Drukuje ulotki, wizytówki, plakaty i wiele innych. Klienci mogą również skorzystać z pomocy doświadczonego zespołu grafików, którzy zaprojektują elegancką grafikę dostosowaną do branży, w której działa przedsiębiorca.

Firma dysponuje nowoczesnymi drukarkami i innym wymaganym sprzętem, który gwarantuje szybką realizację nawet wyjątkowo dużych zamówień. Drukowanie setek czy tysięcy materiałów marketingowych nie stanowi problemu. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.

Studio oferuje innowacyjny druk cyfrowy, który doskonale się sprawdza w przypadku wydruku wizytówek, ulotek, folderów, książek czy katalogów. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że materiały wyprodukowane za pomocą tej techniki mogą być poddawane późniejszej obróbce introligatorskiej, między innymi foliowaniu, lakierowaniu, laminowaniu, tłoczeniu czy sztancowaniu. Tak przygotowane ulotki, wizytówki sprawdzą się świetnie podczas targów branżowych i spotkań biznesowych z kontrahentami. Osoby chcące wydrukować duży nakład, ponad 1000 sztuk, mogą skorzystać z druku offsetowego. Jest to ekonomiczne rozwiązanie. Studio może zaproponować atrakcyjną cenę oraz krótki czas realizacji zlecenia. Poza tym przedsiębiorstwo tworzy banery, rollupy oraz wielkoformatowe naklejki. Klient może wybrać rodzaj papieru czy folii samoprzylepnej. Możliwości jest wiele.

Na stronie internetowej znajduje się cennik. Koszt zamówienia może ulec zmianie w zależności od wybranych opcji dodatkowych oraz ilości drukowanych materiałów. Przed przystąpieniem do pracy obsługa firmy przygotuje dokładny kosztorys.

Wybór tego studia graficznego to gwarancja najwyższej jakości usług, terminowej realizacji oraz profesjonalnego doradztwa.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.druk-projekt.pl
Numer telefonu: 608-516-502
Miejscowość: Kraków
Adres: Aleksandry 20
Kod pocztowy: 30-837

Firma została dodana: 2020-10-17
Źródła:
Autor wpisu: Aleksander Krawczyk


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
PPHU "BU-MOR"
ul. Zagrodowa 67, 32600 Oświęcim
Centrum Tuszy i Tonerów
ul. Złocista 14, 33113 Zgłobice