Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

MUKK Architektura WnętrzPłytki imitacja drewna do łazienki


Dzięki stronie internetowej wloskielazienki.pl można zyskać nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie łazienkowe. Również wykończenie będzie cechować się praktycznymi walorami, które pozwolą na połączenie zróżnicowanych wartości aranżacyjnych. Duża grupa klientów chcąc otrzymać efekt naturalnego materiału, pragnie równocześnie pozbyć się jego, niektórych właściwości. Chodzi o lepsze zabezpieczenie przed: uszkodzeniami, wilgocią, bakteriami i innymi czynnikami ryzyka. Współczesne możliwości technologiczne pozwalają na wytworzenie surowców, które będą odpowiadać właśnie takim potrzebom. Co więcej, przyciągną też wzrok odbiorcy atrakcyjnością estetyczną, komponującą się z całością designu łazienkowego. Dodatkowo, mnogość rożnych inspiracji powoduje, że takie wykończenie będzie spójne z wykorzystaniem pozostałych materiałów. Mogą to być: pewne odcienie farb, beton architektoniczny, szkło albo tworzywa.

 

Takie eleganckie płytki do łazienki będące imitacją drewna odznaczają się świetnym wykonaniem i dopracowaniem detali. Kolejną zaletą wyboru tego rozwiązania jest proste utrzymanie higieny. Oczywiście klasyczne drewno może być zabezpieczone, ale nie zapewni to maksymalnej ochrony w przestrzeni mieszkalnej. Powierzchowne zabrudzenia zdecydowanie łatwiej usunąć z płytek, aniżeli głębszych struktur pojedynczych desek. Nabywca może wybierać spośród ponad 2000 wzorów i 100 różnorodnych formatów. W ostatniej z kategorii dostępne są warianty: matowe, połyskliwe lub z delikatnie chropowatą czy nieregularną strukturą. Do tego, przykładowo odmiany podłogowe do złudzenia przypominają naturalne drewno. Wyeliminowanie ryzyka użytkowego przy zachowaniu wszystkich  walorów wizualnych zapewniają właśnie takie płytki. Co ważne, imitują one różne gatunki oraz faktury tego materiału. Klient zyskuje też darmową dostawę, a wiele modeli jest dostępnych z atrakcyjnymi rabatami i zniżkami. W rezultacie, domowa łazienka może stać się ekskluzywnym pokojem kąpielowym, jak z najlepszych hoteli lub centrów SPA.     Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://wloskielazienki.pl/
Numer telefonu: 13 497 12 13
Miejscowość: Krosno
Adres: Czajkowskiego 13
Kod pocztowy: 38-400

Firma została dodana: 2020-11-04
Źródła:
https://www.wloskielazienki.pl/plytki-ceramiczne-imitujace-drewnoAutor wpisu: Klara Jabłońska


Podobne Firmy

PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski
ul. Kwiatkowskiego 1, 37450 Stalowa Wola
Eldrew Km-maszyny
ul. Modrzewiowa 5, 37450 Stalowa Wola
ZRR i ZEKiRZ Jeziorek Dziubek
ul. Medynia Łańcucka 207, 37126 Medynia Głogowska