Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Vis a Vis Stomatologia Agnieszka Przyborowskahttps://visavis.waw.pl/ | Leczenie kanałowe warszawa


Na stronie internetowej visavis.waw.pl można zapoznać się z ofertą profesjonalnego gabinetu stomatologicznego, w którym, oprócz podstawowego leczenia zębów, dostępne są także zabiegi estetyczne, m.in. wybielanie zębów oraz wstawianie nowoczesnych implantów. W gabinecie zlokalizowanym na terenie Warszawy przeprowadzane jest również leczenie kanałowe z wykorzystaniem innowacyjnego mikroskopu. Należy podkreślić, że zabieg jest całkowicie bezbolesny dla pacjentów ze względu na zastosowane znieczulenie. 

Jak wygląda przebieg leczenia kanałowego?

Pierwszym etapem jest oczywiście odpowiednie znieczulenie pacjenta, a następnie stomatolog zakłada na otwartą jamę ustną specjalny koferdam, zwany również ślinochronem. Kolejny krok to użycie mikroskopu, aby dokładnie sprawdzić stan kanałów zębowych, po czym dentysta rozpoczyna kluczowy etap leczenia, który polega na wypełnianiu kanalików specjalną substancją - ciekłą gutaperką. Po skończeniu tego procesu, na leczony ząb zakładany jest opatrunek.  Zazwyczaj leczenie odbywa się w trakcie jednej wizyty, chociaż zdarzają się dosyć skomplikowane przypadki, w których pacjent musi wrócić do gabinetu stomatologicznego na dokończenie zabiegu.

Dlaczego leczenie kanałowe jest tak ważne?

Niektórzy pacjenci bardzo obawiają się leczenia kanałowego ze względu na ból, jednak tak jak zostało to już wspomniane wcześniej, obecnie zabiegi stomatologiczne wyglądają zupełni inaczej, niż przed laty. Stosowane znieczulenia gwarantują pełen komfort dla pacjenta. Dogłębne wyleczenie zębów jest bardzo istotne, ponieważ tylko wtedy zyskuje się pewność, że choroba i odczuwalny ból nie powróci, a także nie zajmie pozostałego uzębienia. W celu przeprowadzenia kolejnych zabiegów, głównie estetycznych, konieczne jest poddanie się leczeniu kanałowemu.

Ile kosztuje leczenie pod mikroskopem?

Jeśli chodzi o cenę leczenia kanałowego, to można zapoznać się ze szczegółowym cennikiem oferowanych zabiegów dostępnym bezpośrednio na stronie internetowej warszawskiego gabinetu stomatologicznego.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://visavis.waw.pl/
Numer telefonu: 516 075 003
Miejscowość: Warszawa
Adres: Jurija Gagarina 6
Kod pocztowy: 00-754

Firma została dodana: 2020-11-26
Źródła:
https://visavis.waw.pl/oferta/leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem/Autor wpisu: Jagoda Mróz


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory