Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Cool Pics Sebastian SięborFotografia online • https://fotografika.edu.pl/


Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursie fotografii w jednej z prestiżowych akademii, dla której pracują doświadczeni fotografowie oraz inni artyści, powinny przejść na stronę internetową fotografika.edu.pl. Można na niej zapoznać się z ofertą różnych kursów fotografii – online oraz tych prowadzonych stacjonarnie. Akademia dysponuje profesjonalnym sprzętem, w tym dobrze wyposażonymi studiami fotograficznymi, a także specjalistycznym oprogramowaniem do obróbki fotografii. Pozwala to jej uczniom na pozyskanie swobody tworzeniu własnych projektów.

Kursy prowadzone przez Internet to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mieszkają w żadnej z czterech miejscowości, w jakich znajdują się studia fotograficzne tej akademii. Semestry są podzielone na cztery bloki tematyczne, na które składają się między innymi wprowadzenie do sztuki fotografowania, tworzenie zdjęć portretowych i modowych, a także przeprowadzanie reportaży fotograficznych oraz sesji na potrzeby branży reklamowej. Ostatni semestr polega na szlifowaniu umiejętności praktycznych, a jego zwieńczeniem jest uzyskanie dyplomu ukończenia uczelni. Studenci mogą również zdecydować się na specjalistyczne zajęcia, czyli na przykład na konkurs poświęcony modzie i portretowi.

Kursanci mogą nie tylko zdobyć cenne umiejętności i praktyczne i teoretyczne, ale również otrzymują odpowiednie doradztwo ze strony ekspertów. Pozwala im to na podjęcie właściwych kroków w celu dalszego rozwoju. Doradztwo ze strony ekspertów jest poprzedzone szczegółowymi konsultacjami, podczas których uczeń prezentuje swoje dotychczasowe prace i wskazuje, jakie są jego główne zainteresowania. Przeprowadzenie odpowiednich konsultacji jest możliwe również w trybie online.

Chcąc przekonać się o wysokiej jakości nauczania zapewnionej przez tę uczelnię, warto udać się pod wskazany wcześniej adres i zapoznać się z galerią prac jej uczniów. Tam też można przeczytać opinie na temat wykładowców, co pozwala podjąć decyzję dotyczącą tego, z kim chce się współpracować.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://fotografika.edu.pl/
Numer telefonu: +48 737 669 968
Miejscowość: Unisław
Adres: Bruki Unisławskie 79
Kod pocztowy: 86-260

Firma została dodana: 2021-01-04
Źródła:
https://fotografika.edu.pl/kursy/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fotografia


Autor wpisu: Aleksander Krawczyk


Podobne Firmy

P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla
ul. Kolejowa 8c, 89506 Kęsowo
Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Leśna 5, 87134 Rozgarty
Modern Wood
ul. Urszulewo 35A, 87-510 Skrwilno