Bądź kolorowy
- wyróżnij się z tłumu!

Kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu, a kto pozostaje szarym, ten nie zostaje zauważony! Nadaj swojej działalności koloru z naszym internetowym katalogiem przedsiębiorstw!

Szneki.pl - G24 Grupa Machowicz Sp. z o.o.Twister PFT


Miejscem, w którym można zakupić profesjonalne maszyny tynkarskie jest firma G24 Machowicz Group. Działalność tę tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą, w jaki sposób produkować dobrej jakości sprzęt. W stałej sprzedaży dostępne są następujące produkty:

  • maszyny tynkarskie (w tym agregaty, urządzenia tłoczące, zacieraczki do betonu, kompresory tłokowe),
  • pompy ślimakowe (na przykład Twister PFT),
  • części do agregatów tynkarskich (mieszadła, paski zębate, elektrozawory),
  • kompresory,
  • pistolety natryskowe,
  • węże,
  • złączki.

Dzięki stale rozbudowywanemu asortymentowi klienci mogą zaopatrzyć się także w różnego rodzaju materiały budowlane (grunty, tynki, gładzie, szpachle), akcesoria malarskie (taśmy, folie, noże, szpachle, tektury), części przydatne w obsłudze domu i ogrodu (tu znaleźć można, między innymi, części wymienne do odśnieżarek, projektory halogenowe, czy też elementy do zagęszczarek).

Jeśli zaś chodzi o pompy ślimakowe, ich użycie zaleca się w przypadku tynków cementowych oraz gipsowych. Pasują one do wszystkich agregatów tynkarskich.  Firma ta zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale także samodzielną produkcją wybranych maszyn i elementów. Poniżej ich przykłady i opisy:

  • agregat tynkarski MACH- Super (maszyna swoje zastosowanie znajduje przy tynkach gipsowych i cementowo-wapiennych; wyposażona jest, między innymi, w gumowy płaszcz ze ślimakiem, kompresor, pompę wody, mieszadło, czyszczak, wąż, kabel zasilający, czy też pistolet do natrysku),
  • Silomach 100 (jest to profesjonalne urządzenie tłoczące będące w stanie pompować suchy gips bezpośrednio z silosa do agregatu; produkt jest w stu procentach polski, a jego konstrukcja niezwykle trwała, dająca gwarancję satysfakcji użytkowania),
  • agregat tynkarski i pompa do betonu z kompresorem (części w urządzeniu pochodzą z Niemiec i Polski; sprawdza się przy zaprawach murarskich, tynkarskich, tradycyjnych tynkach z piasku, spienionym betonie, masie ognioodpornej, betonie drobnoziarnistym, zaprawach wtryskiwanych i izolacyjnych).


Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://szneki.pl/
Numer telefonu: +48 22 781 46 41
Miejscowość: Ząbki
Adres: Gdyńska 24
Kod pocztowy: 05-091

Firma została dodana: 2020-12-25
Źródła:
https://szneki.pl/szneki-plaszcz-d6-3-pft-twister,c11,p209,pl.htmlAutor wpisu: Natan Borkowski


Podobne Firmy

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
ENDOARTEX
ul. Plac Czerwca 1976 r. 2, 02495 Warszawa
Maleks
ul. Lemany 19, 07214 Zatory